SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ROKSANNA1/redukcja, podsum str.24/str.35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
zobaczysz jeszcze jak bardzo polubisz ciągnąć i siadać Ja po 18 tez siłownię omijam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27624
Fala już miałam pisać coś sprośnego o ciągnięciu.
Ja nie lubię robić czegoś źle, a jeszcze jak pomyślę, że się na to przygląda ktoś i śmieje to mnie drażni. Bo ja w gruncie rzeczy wstydliwa jestem, niby taka wyszczekana a jednak.

Obliques bo ja źle to pytanie zadałam, sama go teraz nie rozumiem. Chodziło mi o siłowy czy 3x w tygodniu i po nim te interwały po 30 minut,
czy 2x siłowy a jeden dzień typowo interwałowy tylko. Ja mogę chodzić częściej albo robić też coś w domu. Tylko tak sobie myślę, że na dodawanie ruchu może przyjdzie jeszcze czas. Nie mam sprzętu co prawda, ale coś niedrogiego czy zajmującego mało miejsca można kupić. A jak się zrobi ciepło to czasem wychodzimy grać w tenisa. Wychodzę czasem na rolki, albo łyżwy.

Póki co w planach mam:
pn- wolne
wtorek - siłowy + interwały 30 minut
środa - wolne
czwartek - siłowy + interwały 30 minut/ lub tylko interwały / badź aero
piątek - wolne
sobota - siłowy + interwały 30 minut
niedziela - wolne
Tylko nie wiem czy dobrze kombinuje.

Dzisiaj były pomiary



Ach a propos tych pomiarów, uda i łydki wcześniej nie mierzyłam w najszerszym miejscu. Zmieniam to i teraz mierzyć będę w najszerszym miejscu i od następnego razu ewentualne zmiany. Prawe udo mam tak dziwnie otłuszczone, bardziej niż lewe, nawet nie mam takiego wcięcia. Mam nadzieje, że w miarę odtłuszczanie to się trochę zmieni.


Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-18 12:35:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
kto jak kto ale rozumiem o co chodzi z tymi drwinami i tak dalej , trzeba po prostu zacząć to olewać, brać ze sobą muzykę która cię zmotywuje i patrzeć tylko na swoje odbicie

Bardzo ładne spadki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27624
Dzięki
Po przestoju z poprzedniego tygodnia to motywujące, ale brak opony na brzuchu można wyczuć gołą ręką.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-18 12:50:06
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Ladne spadki :)

A co do ud - u mnie lewe jest wieksze, wogole lewa noga jest bardziej tlusta, w lydkach tez jest roznica
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
woda poszła robisz 3x siłe i po sile 1x aero i 1x interwały 15min razem z rozruchem i uspokojeniem po
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27624
Dzięki Obliques.
Dziś z treningu nici bo dziecię moje miało zaproszenie na urodziny, ale będzie jutro. Z tego też powodu miska trochę mi się posypała. Zjadłam biały ryż basmati, mam nadzieję, że nie jest przestępstwem. Niestety gospodynie nie uwzględniła mojej diety :), z resztą wszyscy tylko mówili oj tam oj tam, czego nie znoszę . Do tego było mięsko curry z pomidorami, może pomidory były z puszki, oraz naan - pakistański chleb z maki pszennej, niestety i drożdży. Trochę nieładnie, ale słodkiego nie tknęłam nic. Wklejam też wczorajszą zaległa miskę.

Viki witam i dzięki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27624
Nie wklejaja mi sie dwa zrzuty w jednym poscie.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-18 21:49:34




Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-18 21:49:49
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
ale nei masz ograniczeń glutenowych wiec nei ma problemu taki cheat meal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89770
Fajnie spada, gratki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skakanka metalowa z obciążeniem dla kobiety

Następny temat

UNKNOVVN/szlifowanie pupy podsum. str 41

electro
Polecane artykuły