SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROKSANNA1/redukcja, podsum str.24/str.35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
dzieki Ruda:)

poniedziałek 16 kwietnia początek 2 tygodnia regeneracji
Niech mnie ktoś olśni jeśli robię źle
Jako że w drugim tygodniu trza się rozruszać od Etrali dostałam takie coś

3 obwody
30 sek pajacyki
30 sek burpees
30 sek wykroki
30 sek przysiady
1 minuta przerwy

i to razy 4


Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale zrobiłam tak:
po 30 sec wszystkiego przerwa 1 minuta i tak 4 razy. No ten 4 czwarty to taki karykaturalny. I to bodajże się nazywa miękkie nogi. Hmm już wiem dlaczego ale zrobić 4 x 3 to jest niemożliwe. Zmierzyłam sobie ciśnienie po 2 minutach było 160/97 tętno 132 - nie jakieś ogromne ale serce miałam w gardle. Był moment znowu że chciałam skórę rwać aby dopływ powietrza mieć większy. Podobało mi się. Ale ja cienki bolek jestem. I proszę oświećcie mnie jak to ma wyglądać w praktyce.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-04-16 15:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
hehe, ja to inaczej pisałam i rozumiałam :) 3 obwody wszystkiego po 30 sek i dopiero minuta przerwy i to razy 4 :) i jęzor wywalony do kolan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624

No tak ale ja poszłam na łatwiznę
Ale poprawiłam się dziś. A tak szczerze to miałam to skasować co by nie robić z siebie już takiego d****a i myślałam że nikt nie zauważy .

Dziś zrobiłam po 3 ale tylko w pierwszych dwóch potem dwa i w ostatnim raz. A przed burpee płakałam z niemocy. Mam nadzieję że następnym razem już mi się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hmmm a powiedz jak dawno masz klopoty z plecami? czy robilas jakies przeswietlenia, moze warto to zrobic moze masz kregozmyk?, dobrze gdybys znalazla jakiegos masazyste co ci plecy rozmasuje ale to po przeswietleniu bys wiedziala co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
A ja właśnie Ci odpisałam na wiadomość i zaglądam tu....
W takim razie będę musiała się wybrać do lekarza, może coś zdziałam z prześwietleniem. Nie chcę sobie zrobić krzywdy.
Poza tym to mnie przeraża co google podpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
e tam nie stawiaj sobei diagnezy przez internet , bole kregoslupa sa banalne i popularne czasami warto po prostu udac sie na masaz by pobudzic ukrwienie rozluznic przykurcze i bedzie z glowy, ale przeswietlenie przynajmniej okresli czy nie masz jakis zmian na ktore musisz szczegolnie uwazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
No to ja już dzwonie do lekarza. I bardzo ale to bardzo podniosłaś mnie na duchu, bo spodobało mi się to całe ćwiczenie ze sztangami i chyba bym płakała ze dwa tygodnie gdybym musiała przestać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
No jestem. Po dwutygodniowej przerwie biorę się jutro do roboty. Trening ten poniżej, za sugestia agak. I tak sobie oglądam teraz woodchopera i widziałam dwa różne na wysokości bioder i z góry na dół. Kurcze który to będzie?

TRENING NR 2 by Obliques
Idealna kontynuacja treningu nr 1

Trening A. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami (10xnogą słabszą + 10xmocniejszą)
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę
3a. wypady
3b. pompki jak dajesz rade
4a. plank 3x max
4b. woodchoper 3x 10

Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2b. ściąganie drążka górnego do klatki
3a. wznosy z opadu
3b. snatch jedna ręka
4a. brzuszki 3x20-25
4b. odwrotne brzuszki
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi

A tak poza tym zmierzyłam się wszystko prawie bez zmian. Waga -0,5, fajnie się ogląda mniej niż 60 na wadze. W talii +1 i w cyckach -1. Wymiary wrzucę w tabelkę w przyszłym tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
I jak się czujesz po regeneracji ? pełna sił i chęci ? :)

trening wygląda ciekawie, nie robiłam nigdy woodchopera, to nie pomogę niestety

trzymam kciuki za kolejne 8 ? 12 ? tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skakanka metalowa z obciążeniem dla kobiety

Następny temat

UNKNOVVN/szlifowanie pupy podsum. str 41

WHEY premium