SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROKSANNA1/redukcja, podsum str.24/str.35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli będzie bolało, to trzeba znmaleźć przyczynę, a nie skracać ruch. Filmiki obowiązkowo ze wszystkiego.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Zrobię ze wszystkiego, dużą część już mam nagraną, są we wcześniejszych postach i te dwa linki Ci wysłałam prywatnie, też je wrzucę z przysiadu i wykroków. Dzięki że zajrzałyście. Może to też nie mieć związku z niczym tak jak mam z barkiem, raz mnie po prostu boli a potem przechodzi i nie ma to niz wspolnego z cwiczeniami bo wielokrotnie bolało gdy odpoczywałąm.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2013-05-29 15:39:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Wyślij mi jeszcze raz

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-05-29 23:22:18

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
29.05 i 30.05 tylko miski, miał być wczoraj trening ale mi nie wyszło. Przy dobrych wiatrach dziś.

Miski były nieliczone. Suplementy: tran i magnez, wprowadzę chyba wapń,

Sroda:
śniadanie: kanapka z razowca,
obiad: schab, ziemniaki, kapustka młoda
kolacja: serek twarogowy z razowcem
- wiem że mało

Czwartek:
śniadanie i II śniadanie: kanapka z razowca i camember, żółtym serem i kapką majonezu
obiad: schab, makaron razowy i kapustka młoda
kolacja: omlet z owsianymi

W weekend będę zajęta więc mogę nie zrobić wypisek, ale muszę się spiąć bo zostało mi kilka tygodni tylko, przede rege i poszukać jakiegoś treningu, może tym razem nie dzielony :) bo i tak nie robię dzień po dniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Wypadałoby dać wypiskę, Na razie padnięta jestem, notatkę z treningu dam jutro. Melduję że w piątek był, nogi. Ból biodra przeszedł, nie wiem co to było ale było, podczas treningu jeszcze trochę odczuwałam, aż zeszłam z ciężaru w wykrokach.

Weekend jedzeniowo zepsuty, sobota ładnie i czysto ale dużo za mało a niedziela, skończył mi się chleb i z braku laku jadłam biały, i na festynie była też buła z kiełbasą. Całe szczęście takie weekendy raz do roku .

Ruda nieśmiało zapytam czy dostałaś te linki, jeśli nie to wkleję je tutaj, co raz kozie śmierć

Wypiskę kompletną dam jutro.

A zmobilizowałam się

Trening:









A w ogóle się nie chwaliłam, zakupiłam kijki do nordic walking , bedę maszerować z koleżanką.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2013-06-02 23:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Roksana, już sprawdzam
Podeślij mi na prv resztę linków.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-06-02 23:50:17

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
03.05
Aktywność: nordic walking albo coś co można nazwać tak, ponad godzinę. Strasznie fajne. Ale zaczęłam czytać jak to ma wyglądać, to trochę chyba nietechnicznie szłam. Jutro trening właściwy. Zostały mi 3 tyg do rege, i już mam plana na bieganie. Szczerze to nei mogę się doczekać

Miska:
Suplementy: magnez, tran i obym nie zapomniała wapń
płyny: kawa, woda
warzywa: marchew odrobina, cebula, ogórki, rzodkiewka

trochę za mało białka ale już niczym nie podbije chyba że samo białko jajka zjem, ale mam 3 akurat na rano i mi szkoda.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Jejku jakie zaległości
04.06
Też tylko nordic walking, doskonalenie kroków

i miska:





05.06
Zmobilizowałam się do treningu, bo ogólnie szukam wymówek. Ale u mnie obserwuję cofanie się z ciężarem, szczególnie jeśli chodzi o barki, zaskoczona jestem że nie mogłam podnieść tyle co poprzednio nawet do połowy, gdy się skupiłam . Pewnie w arnoldkach też mnie to czeka.







i miska:
prawie połowę jadłam na kolację, pękałam w szwach.
suplementy: magnez i tran



06.06
i dzisiejsza miska bez treningu
warzywa: papryka, rzodkiewka własne ze swojego ogródka, pomidory
suplementy: tran, magnez





Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2013-06-06 22:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
a co tu sie dzieje?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Hej Ruda musiałam bardzo z ciężarem zejść we wznosach ale akurat tu na plus z technika i jeszcze gumę odjęłam od prostowania ramion, ale tu to może dlatego że przy lustrze robiłam i wtedy się bardziej przykładam ale normalnie słabeusz była. Tylko czy mi tam w ogóle coś urośnie . Klatka mnie dziś boli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skakanka metalowa z obciążeniem dla kobiety

Następny temat

UNKNOVVN/szlifowanie pupy podsum. str 41

WHEY premium