SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROKSANNA1/redukcja, podsum str.24/str.35

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
ja tez o podciaganiu nie marze ale cwicze z pomoca krzesla i opuszczam sie bez pomocy
a do aero w domu mozesz poszukac na gumtree wioslarza, mozna za kilka funtow dostac i mniej zajmuje miejsca niz orbi czy rower


Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-12-02 02:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Spowiedź:

Dziś bez treningu ale wybrałam się na nudne aero, chwile na bieżnia bieg naprzemiennie z marszem, potem orbi, wszystkiego 45 minut

Suplementy: tran (przyznam że nie ma pojęcia ile mam tego łykać mam kapsułki 1000mg ale jest napisane że aktywnego o3 jest 250.), magnez
Warzywa: ogórek zielony, ogórek kiszony, buraki (zawarte w misce)
Napoje: kawa, woda z 2,5 litra

Miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607822
roksanna daj znac jak wyprobujesz drazek, ciekawa jestem jak sie sprawuje w polaczeniu z kiepska futryna

Tez sie zastanawiam nad takim sprzetem, tylko boje sie ze jak zaczne sie podciagac to mi framuga nie wytrzyma i peknie, bo mam cienka i drewniana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja mam gęsią skórkę jak oglądam manewry na drążku tak montowanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Viki, z kiepską futryną to ja bym nie ryzykowała. Niech Ci mąż przymocuje do ściany/sufitu przy framudze. Taki:

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
No to mój entuzjazm siadł. Zwłaszcza że jak się uwieszę na tych futrynach to z lekka trzeszczą i nie wyglądają stabilnie. Zobaczymy jak przyjdzie. Jak się nie uda będę kombinować dalej. Sufity tylko z płyty są, gdzieś tam pod nimi idą belki może je znajdę :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Dziś DT
Trening B 3x10
1. Martwy ciąg Sumo 10x24,5kg, 10x29,5kg, 8x34,5kg
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10x4kg, 10x5kg, 9x6,5kg
2b. ściąganie drążka górnego do klatki zamieniłam na ściąganie gumy 3x10
3a. wznosy z opadu zamieniłam na MC na prostych nogach 3x10x16kg
3b. snatch jedna ręka 10x5kg, 10x6kg, 10x7kg
4a. brzuszki 3x20
4b. odwrotne brzuszki 3x20
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi 3x20

Uwagi:
MC sumo czuje bardzo nogi, szczególnie część wewnętrzną,
Sztangielki skos bardzo się staram żeby to wychodziło z klatki a nie żeby było machanie rękami
Przyciąganie drążka. Usiadłam na podłodze i zaczepiam gumy o sztangę na stojakach ale chyba trochę za nisko jest ten stojak. Poem mnie olśniło że przecież mam wieszaki w łazience na drzwi wieszane, więc następnym razem to wykorzystam. A jak przyjdzie drążek i nie przyda mi się do podciągani to przynajmniej do gumy mi się przyda
Snatch to ćwiczenie to mnie tak psychicznie bardzo przytłacza. Bo jak mam ten ciężar, to wydaje mi się że nie podołam i zmęczę się przy tym okrutnie,

Jeśli ktoś by zerknął na ten trening i te zamiany i czy to ma ręce i nogi to byłabym wdzięczna

Suplemanty: tran i magnez
Warzywa: rzodkiewka, papryka,kalafior
Picie: woda, kawa

miska:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
roksanna1 Dopiero obczaiłam Twoje podsumowanie...
Duża zmiana Gratulacje.

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-12-03 22:45:41

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Roksana daj cały plan napisz co chcesz zamienić na co to się zobaczy
Nie wiem co to ściąganie gumy a druga zamiana jak dla mnie ok
No i ładne spadki

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-12-04 00:10:18

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Dzięki dziewczyny

Mika ja mam trening nr 2 z postu o treningach siłowych by obliques. Tyle że zaczęłam ćwiczyć w domu i mogłabym go dalej kontynuować ale te dwa ćwiczenia muszę właśnie zamienić. Przyznam szczerze że sierota jestem, gdzieś są treningi w warunkach domowych a ja ich znaleźć nie mogę.
Trening:
TRENING NR 2 by Obliques
Idealna kontynuacja treningu nr 1

Trening A. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami (10xnogą słabszą + 10xmocniejszą)
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę
3a. wypady
3b. pompki jak dajesz rade
4a. plank 3x max
4b. woodchoper 3x 10

Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2b. ściąganie drążka górnego do klatki
3a. wznosy z opadu

3b. snatch jedna ręka
4a. brzuszki 3x20-25
4b. odwrotne brzuszki
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi

Mika i to ściąganie gumy było zamiast ściągani drążka, myślałam o tym nieszczęsnym podciąganiu vel opuszczaniu ale to jak drążek przyjdzie i oczywiście jeśli się okaże że się on do czego nadaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skakanka metalowa z obciążeniem dla kobiety

Następny temat

UNKNOVVN/szlifowanie pupy podsum. str 41

WHEY premium