Znam ten dyskomfort i ból brzucha, zawsze miałem tak od dużej ilości jedzenia. Ja po prostu puszczałem "cichacze" i zwalałem na kolegę/koleżankę. Dobry, sprawdzony sposób 

Zgodny z regulaminem.
Ilość wyświetleń tematu: 133234

Zgodny z regulaminem.

nie wiem, ile pociagne takim trybem jak teraz
)
ja sobie obiecalam, ze z treningow nie zrezygnuje i moze sie palic, walic- mam to w dupie
byleby sila byla. najwyzej z aero/GPP po treningu zrezygnuje.
ryz + mieso mielone + pomidory + fasola czerwona + maslo + duuzo ostrej papryki
) i trzymam je w osobnym pudełku po Matrixie. i nie mam jak odsprzedać teraz
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Zgodny z regulaminem.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły