SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dziennik DONTKNOW

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 133234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Znam ten dyskomfort i ból brzucha, zawsze miałem tak od dużej ilości jedzenia. Ja po prostu puszczałem "cichacze" i zwalałem na kolegę/koleżankę. Dobry, sprawdzony sposób

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 14 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160620
świntuchy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
eee no, to ja taka nie jestem
wole sie krzywic z bolu, niz zatruwac powietrze

dobra, to teraz mam chwile, zeby dzisiejsza miske wpisac jeszcze:
owsianka na mleku z odzywka, bananem, brzoskwiniami, wiorkami kokosowymi i migdalami
jablko, fasolka szparagowa, brokul, olej, pomidor
chleb z maslem i indykiem, orzechy wloskie
ryz z pomidorami, maslem, fasola czerwona z puszki + watrobka
mielone smazone na smalcu z mozzarella, fasolka szparagowa, chleb, guacamole, kalarepa
makrela wedzona, rzodkiewki


i jęk na zakonczenie: jeszcze nigdy zakwasy na nogach nie trzymaly mnie tak dlugo!
od ostatniego mc na prostych mam zajechane cale dwuglowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno mnie nie było :D ale widze ze sie nie obijasz :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no, zapyerdalam na calego nie wiem, ile pociagne takim trybem jak teraz

dzisiejszy trening (juz ostatnie dyszki polecialy )
1. sumo squat
27kg/ 29kg/ 32kg
2. dzień dobry
25kg/ 27kg/ 29kg
3. wiosłowanie
25kg/ 27kg/ 30kg
4. rozpiętki płasko
18kg/ 19kg/ 20kg
5. unoszenie szt. bokiem ( w opadzie )
14kg/ 15kg/ 18kg

miała być jeszcze krótka wytrzymałościówka, ale z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam przerwać trening.
trochę głupio, bo chciałam sprawdzić, czy w dzień wolny potrafię wycisnąć więcej niż po całym dniu w szkole itd. ale trudno..
jako pokutę zrobię jutro HIIT'a z rana

wypiska z miski później
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja teraz 2 lo, myslalem ze bd lajcik a tu kvrwa ledwo znajduje czas na silke
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wez mi nic nie mow ja sobie obiecalam, ze z treningow nie zrezygnuje i moze sie palic, walic- mam to w dupie byleby sila byla. najwyzej z aero/GPP po treningu zrezygnuje.


czas na spowiedz z jedzonka
1. placki brokulowe - standard
2. ryz, bitki wieprzowe, mizeria, migdaly
3. ryz, mielone z mozarella, maslo, fasolka
TRENING
4. whey, jablko, brzoskwinie
5. danie dnia! ryz + mieso mielone + pomidory + fasola czerwona + maslo + duuzo ostrej papryki
nawet zdjecie zrobilam:



nie wyglada to apetycznie, ale smakowo mnie zwalilo z nog
6. marchewka, kalarepa, makrela wedzona


_____________________________
przyszlo bialko vitafit wisniowe. OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE TO NAJGORSZY SMAK JAKI KIEDYKOLWIEK MIAŁAM. to nawet koło wiśni nie stało, nie daję rady pić tego
a najgorsze jest to, że przyszło w poszarpanym opakowaniu (wg mojego brata ) i trzymam je w osobnym pudełku po Matrixie. i nie mam jak odsprzedać teraz

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-09-10 22:23:40
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
Dont, ostatnio też któraś z dziewczyn pisała, że vutafitowe białko się spieprzyło mocno smakowo.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja sie boje, co sie stalo z moja ukochana wanilia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
A które białko kupiłaś ? To ECONO ? Jakieś nowe smaki dali czy co ?

Zgodny z regulaminem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. działu

Następny temat

zaczynam

electro
Polecane artykuły