SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pavlina ty mowisz owszem ale robisz co innego, dieta na poziomie zerowego zapotrzebowania i oczekiwania na zmieny cotygodniowe
Okresu na tej kalorycznosci nie dostaniesz
Zacznij jesc tyle ile potrzebujesz a nie tyle by schudnac
To moje wrażenie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Obliques - co proponujesz zatem? Znowu mam zwiększyć i utyć? Ja ledwo na tej kaloryczności wyrabiam - w dzień 1700 kcal chodzę nażarta jak pyton. Do roboty też biorę żarcie - mając mało czasu na jedzenie niejednokrotnie jem na szybko przed treningiem i wtedy nieco ciężko mi trenować. Po treningu mam dłuuugą drogę do domu wraz z zakupami, więc docieram do domu ok. 20. Zanim zrobię coś do jedzenia i do pracy jest 21-22. Czyli wygląda to tak- ok.9.30 śniadanie, 12.30 II śniadanie, 15 lunch, 16 wylatuję z pracy, żeby dotrzeć na siłownię, 17-18.30 trening, 21-23 jedzenie wieczorem. I jeszcze problem z dobiciem tłuszczy, jak nie mam orzechów - tłuste ryby ok, dodałam do oliwy masło eko i co jeszcze?? i tak już mi warzywa i ryba pływają w tłuszczu (jem pomimo, że w potrawach czuję tylko smak oliwy i masła)...

Trening z wczoraj.
link http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/pavilna/cykl 3/609TRENING.jpg
jakoś ciężko było wczoraj - uchetałam się jak zwykle, ale treningi to bardziej obowiązek niż przyjemność..

Dieta.



codziennie przekonuję się, że zdrowe jedzenie jest drogie jak cholera. Ręce opadają.

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-07 09:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Nie lej oliwy do potraw tylko ją pij, kieliszek to 30ml oliwy, zobacz jak podbijesz kaloryczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
o ile oliwa zostanie w żołądku na samą myśl zwija się on w supełek

ale serio w wiosennych porządkach był koktajlik oliwa+sok z cytryny+sok jabłkowy (+ może coś jeszcze ) - pycha, tylko nie wiem czy nie stoi nic na przeszkodzie by wciągać to długoterminowo

a czemu masz len odtłuszczony? - przecież to bez sensu

no, zdrowe jedzenie tanie nie jest - szczególnie w porównaniu z najprostszą i najpowszechniejszą dietą wysokowęglowodanową

Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-09-07 09:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
loferne - len odtłuszczony, bo kiedyś nakupowałam tego jak głupia (mam zapas chyba jeszcze na rok ) - to przecież nie wyrzucę. Z resztą ten len to i tak do śniadania, które jest pożywne i bez niego. Druga rzecz, że nawet nieodtłuszczony kupowałabym mielony, a mielony to złoooo (nie mam w czym mielić tych ziarek).

grrubas - ja już muszę pić ocet jabłkowy solo, jak dojdzie do tego oliwa jeszcze to paw kolorowy murowany (doświadczyłam tego na ostatnich wakacjach we Włoszech - można było degustować oliwę i skończyło się bełtem na zieloną trawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
a, no chyba że tak, nie ma to jak zapasy w szafce
całe szczęście że u mnie jako przydaś ostał się komunistyczny młynek do kawy

oliwny koktajlik serio mi smakował

co do oliwy z octem to nie wiem jak wchodzi to połączenie w "hurtowych" ilościach (no i czy możesz łączyć - ew. dopytaj góry), ale w moich sałatkach z oliwno-octowymi/cytrynowymi sosami, oliwy jako tłuszczu nie wyczuwam wcale, smak to wiadomo - wszystko zależy od zieleniny i przypraw

w końcu ocet w KOPie ultra czy innym Fairy też rozpuszcza tłuszcz

Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-09-07 11:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
loferne - ja też mieszam ocet jabłkowy z oliwą i przyprawami w sałatce - tyle, że jak oliwy jest za dużo, to zabija mi smak warzyw;
co do koktajlu - to może Obliques coś poradzi jak działa w hurtowych ilościach? A może coś takiego pić - http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura?

------------------

Miska 7.09.2011 - dzień wysoki



Jestem wciąż nażarta dziś po tej misce. Czy węgle w dzień wysoki w większości z owoców są ok (oprócz porannej owsianki)? Kocham owoce, więc jeśli tak mogłoby być byłabym przeszczęśliwa

Trening

Link - http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/pavilna/cykl 3/0809TRENING.jpg

* nadspodziewanie sprawnie poszło push press 25 kg
** w przysiadzie w pierwszej serii +2,5 kg
*** w bułgarze w pierwszej i ostatniej +2,5 kg - uda niemalże eksplodowały

Pytanie:
Ostatnimi czasy wypadają mi 3 dni treningu pod rząd, a potem przerwa - czy przy moim treningu to jest ok?

Brak mi komentarzy do treningu. Nie wiem czy dobrze robię, czy coś zmieniać, utrudniać. 4nn nie ma chyba...Może któraś z Moderatorek coś skomentować? Za dużo tych wątpliwości i pytań się uzbierało ostatnio. I z góry dziękuję

Miłego dnia.


Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-08 09:06:13

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-08 15:27:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
miska



trening



Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-09 09:35:48

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-09 09:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Co Ty tyle tego prochu wciągasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Pisałam wcześniej - mam dołek finansowy i codziennie ryby na obiad nie kupię. Jajek więcej nie wciągnę (już przy takiej ilości odnawia mi się uczulenie na żółtko jakie miałam w dzieciństwie). Mięsa nie jem, nabiał wykluczony, strączki źle toleruję, orzechów nie powinnam (wczoraj miałam parcie). Trudno mi wymyślić inne źródło białka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium