SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Dzięki. Nie chodzi mi już o wymiary (tzn. niech sobie stoją,byle nie rosły). Zdenerwowałam się tym brzuchem (+ problemy z pójściem do toalety) - pewnie tym bardziej, że Mama miała całe życie podobne problemy z trawieniem i teraz leczy się z nowotworu. Orzechy już wywaliłam, jest ocet jabłkowy.Jak będzie jeszcze gorzej, to wywalę kawę (choć nie wyobrażam sobie funkcjonować bez w pracy).
I jeszcze raz dziękuję i przepraszam za to dopytywanie, ale naprawdę czasem czuję się aż chora przez ten brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
a próbowałaś pić mate zamiast kawy?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Mate próbowałam, ale nie celem pobudzenia. Kupię i zobaczymy - póki co postaram się zrezygnować. Chyba, że już będę padać na pysk
Dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak masz sokowirowke to próbuj soki warzwyne
Z owocami tez nie przesadzaj bo w wiekszej ilości fruktoza tez przeczyszcza, tylko co za tym idzie daje wrazenie pecznienia.

Bakterie jelitowe i magnez moze pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Owoców jem tylko tyle, żeby dobić do 50g węgli (oprócz porannej owsianki) - w zależności od tego jakie (ile mają węgli) może ich trochę mniej lub więcej danego dnia (czasem zdarza mi się zjeść kapkę przydużo , ale staram się, żeby to było w dzień wysoki).

Bakterie jelitowe w sensie jakiś probiotyk? (wcinam już enzymy trawienne i ten ocet jabłkowy zalecony przez Anię). Magnez zaczęłam dopiero w sobotę (przyniósł kurier - wyczytałam w dzienniku którejś z dziewczyn, że najlepiej cytrynian magnezu, a nie mogłam dostać w aptece. Skład tego mojego to - Magnez (cytrynian magnezu) 225mg. Mam tego brać tyle ile zaleca producent? tj. Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie ? ).

Z innych suplementów biorę multiwitaminę sport olimpu, omega 3 gold olimpu (piłam tran, ale po 1 miesiącu stosowania coś się zepsuło i strasznie odbijało mi się rybami przez dłuższy czas, więc wróciłam do omega 3) + tablety na włosy + beta-karoten - wychodzi spora garść prochów, bo witaminy i na włosy są po 2 tablety

Sokowirówkę mam - będę kręcić soki w miarę czasu (jakoś z warzywnych najlepiej wchodzi mi pomidorowy solo i marchewkowy solo- będzie?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pavilna, w kwestii herbaty: spróbuj gdzieś dorwać prawdziwą japońską niefermentowaną herbatę zieloną. Pobudzenie gwarantowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wez w przypadku problemow z zoladkiem ze 4 kapsy po 2 2xdziennie, jak pojdzie to przestan.

POo co ci witaminy na wlosy do tego wszytskiego?
Tak o pribiotyku myślałam bys sobie flore bakteryjna poprawiła, mozesz tez kombuche kupic i sobie robic, albo strzelic prawdziwe zsiadłe mleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Martucca - mam taką w kostkach, ale nie wiem czy to niefermentowana. Dodatkowo w sklepie, w którym zwykle robię zakupy jest sklep z różnymi herbatami na wagę - tam może być - dzięki

Obliques - na włosy jem, bo mam cztery na głowie, w dodatku cienkie i suszę suszarką. Muszę wzmacniać, żeby były w jako takiej kondycji i nie zaczęły wypadać - moje ulubione kapsułki naprawdę działają, pod warunkiem, że żre się je regularnie - skład:
1 kapsułka biała:
olej z pestek dyni 162 mg
drożdże selenowe 37,5 mg (75 mcg selenu)
siarczan cynku 41,25 mg (15 mg cynku)
witamina B3 (niacyna) 18 mg (100%*)
witamina E 10 mg (100%*)
witamina B6 1,6 mg (100%*)
witamina B1 1,4 mg (100%*)
witamina A 800 mcg (100%*)
biotyna 150 mcg (100%*)
1 kapsułka zielona:
olej z pestek dyni 157 mg
suchy ekstrakt z rokietty 100 mg
ekstrakt z quinoa 10 mg
ekstrakt z quinquina 2,078 mg (31,5 mcg chininy)
* zalecanego dziennego spożycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
patrzac na sklad Placebo, ale jak ci pomaga
wcierke sobei zilowa zrob do włosow tez jest dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Ja na hery stosuję maseczkę: żółtko + sok z cytryny + nafta kosmetyczna + olej rycynowy (ja jeszcze dodaję miód, ale to dla rozjaśnienia, bo olej rycynowy przyciemnia), a dodatkowo do każdego mycia dodaję do szamponu odrobinę rycynowego - i uważam, że pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium