SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Miska z 25.09.2011




-------------------------------------------
Ponawiam pytanie: drugi raz mam robić trening A i B z postu Obliques ??

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-09-26 08:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Próbuj, masz zwiększyć ciężary, a nie kombinować na małych z nowymi treningami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
No to ok czyli cofam się do podstawowego treningu po 6 miesiącach na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Paulina, CZARNOWIDZTWO irytujące uprawiasz

nie cofasz się, tylko wracasz do określonego treningu, ciężary masz rozwijać a nie wracać do tych samych!!

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To spójrz na trening leszcza Lady M, która zdecydowanie dłużej od Ciebie trenuje
https://www.sfd.pl/_Ladies_ELITE_Lady_M/,_feel_like_a_MONSTER_/_starting_over_str._181-t621203-s181.html

I nie podnoś mi ciśnienia swoimi jękami bo nie mamy obowiązku pomagać wam wszystkim i jeszcze czytać jak jest źle i tragicznie. To jest dział służący do nakierowania na zdrowy styl życia, a nie naprawiania psychiki.
Jak to ma tak wyglądać, to ja to pyerdolę.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Powstrzymuję się na przyszłość od wszelkich komentarzy/pytań/ocen/opinii, gdyż: a)marudzę b)pytam o rzeczy oczywiste c)głupio pytam d)niepotrzebnie pytam e)jestem nachalna f)jestem niecierpliwa g)irytuję h)uprawiam czarnowidztwo. Pełen wypas. Wybrać kilka z powyższych.

------------------------------------
Napisałam, że ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ekhm, zostalam poproszona o opyerdolenie Cie.

OGARNIJ SIE KVRVA!!!

Jestes dorosla, odpowiedzialna za siebie kobieta, a nie dziunia, ktora trzeba wziac na kolana i przytulic.

Co chcesz osiagnac? Chcesz byc chuda/zachowac sylwetke? Kazdy trening jest dobry. Nie jestes kulturystka ani fitnesska, wiec nie musisz robic skomplikowanych treningow. Idz na trening, zwieksz ciezary az do progu bolu/zmeczenia i zrob taki trening, ze po pyerdolniesz sie na lawke i nie wstaniesz. Od razu przejdzie.

Dziekuje za uwage. Jakbys chciala pouzalac sie -mam paskudne ED i ciezka depresje za soba,ale wybor nalezy do mnie-kwekac albo brac sie z zyciem za bary.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*****, dziewczyno, ogarnij się... Gruszka ma staż 3x taki jak Ty, leci tym systemem i nie jęczy.

Ja mam staż n-lat większy i ostatnio robiłam banalne FBW, składające się tylko z SQ, PP, MC i drążka.

Niektórzy, mega-zaawansowani, ćwiczą jednym programem przez kilka miesięcy i ani myślą zmieniać, ot... Przykład najbliższy, Magdalena vel wrong, już chyba od roku ćwiczy tym samym planem, a efekty ma takie, że szczenę z podłogi zbierać trzeba.

Nie wspomnę już o tym, że i wrong, i LadyM to ZAWODOWCY


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-09-26 12:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mam 3 plany od Izy, ktore robilam w tamtym roku i je sobie stosuje w zaleznosci od nastroju. Po prostu podnosze ciezary, wiec wyzwaniem w treningu staje sie nie liczba cwiczen czy udziwnien (mam ciezka kontuzje, nie moge robic wielu cwiczen) tylko bicie wlasnych rekordow lub po prostu maksymalne zyebanie sie na treningu.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
o kurka, ale się ostro zrobiło, chyba w myśl zasady 'co nas nie zabije to nas wzmocni'
ale trzeba przyznać, Pavilna, że trochę kwękasz

i mam prośbę - mogłabyś zalinkować do oryginału tego planu Marty na zad? (bo ja go szukam ale z marnym skutkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium