SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Trening - tydzień 7, góra

ATG - 60


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie 100g tłuszczu, co se będziesz żałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Marta - było pewnie ze 120 wczoraj zrobiłam sobie odpust chyba Jak myślisz - mogę sobie przyjąć w takim razie rozkład: B:100-120, T:100, W:75? chciałabym mieć jakiś ustalony rozkład..., żeby kontrolować i w razie czego dodawać/ciąć

zapomniałam - wczoraj pożarłam jeszcze śliwki suszone dodatkowo - jak żyć?? pękam w szwach dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko, tłuszcz okay. Ale węglowodany powinnaś podbić minimum do 100g. Dla dobra swojej tarczycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Dobra - to pojadę do tej soboty na 75g węgli, a od soboty znów podwyższę o 25g. W końcu nie po to się mordowałam z 0 węgli, żeby teraz znowu wszystko spyerdolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
SHAKE YOUR ASS - PRIVATE

Wypiski 06.03.2012, tydzień 7

Aktywność:
* machanie nóżką 4 obwody*20
* ATG - 60

Miska

założenia:
B-100 (lub więcej)
T-100 (lub więcej)
W-75
+ woda min. 2l
+ potreningowy: whey+owoc+MCT

1. jajka, masło, cukinia,
2. łosoś wędzony, oliwa, brokuł, soczewica zielona
3. łosoś wędzony, oliwa, brokuł, soczewica zielona
4.łosoś świeży,oliwa,warzywa, śliwki suszone
5. peak whey, mleko,

+ warzywa: brokuł, sałata, ogór świeży i kiszony, kapusta kiszona, szpinak, pomidory (z oliwą i octem malinowym)
+ napoje: woda 2l, herbata zielona i biała, kawa czarnax1, kawa biała*2, wino czerwone wytrawne
+ suple: TREC Multipack 32, TREC Digest Plus, Omega 3 Gold, olej z wiesiołka, Teramax, probiotyk, castagnus
_____________________________________________________________________
Chvjowo coś mi ta miska wychodzi. Strąki - soczewica - wypróbowane i chyba naprawdę się nie nadają dla mnie. Zgaga raz. Dwa, że połączone ze śliwkami to już dramat - lepiej nie przebywać w moim otoczeniu Próbuję znów wrócić do owsa - kombinuję, ale źródła przyswajalnych przeze mnie węgli gwałtownie się kurczą... najchętniej żarłabym tłuste ryby, jajca i masło; no wheya jeszcze na gęsto i słodko
_____________________________________________________________________


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryż próbowałaś? Nawet kleik ryżowy mogłabyś sobie robić na śniadanie. Dobrym pomysłem byłaby kaszka dla niemowląt, taka bez słodzonych dokładek i mleka. Wejdzie Ci dużo węgli, a jest lekkostrawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Ryż stanowić będzie kolejny przedmiot prób w przyszłym tygodniu planuję jajcówkę standardowo na śniadanie, a dwa kolejne kubły ryż z łososiem i warzywami na przykład a quinoa by się nadała? nie próbowałam jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quinoa si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kurcze tak, sie zastanawiam czy ja tez nie powinnam pokombinowac z wywaleniem wegli i wlaczaniem po kolei i sprawdzaniem co ja na mnie dziala, bo doszlam do wniosku, ze z warzyw to chyba tylko pomidory, ogorki i salata nie wyoluja tragedyjiiiiii. Cebula, fasola, brokuly ostatnio mnie zabijaja. To samo straki i z owsem tez cos nie teges. Dlatego obserwuje Twoje poczynania :) znaczy pacze pacze co tam robisz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium