SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Tabela - DT - obwód

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Wymiary:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Fot nie będzie, gdyż dzięki buku, aparat podziela moją niechęć do pokazania moich fot publicznie - skończyły się baterie, a nie mi się dymać do żabki.

Koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Miało być, że nie chce mi się dymać do żabki. Sorry, że wszystko w osobnych postach, ale nie mam możliwości edycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A kiedy okres?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
4nn - właśnie zaczął się wczoraj po 46 (!) dniach; poprzedni cykl trwał 22 dni, a jeszcze poprzedni (i to była normalna długość -29)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To masz odpowiedź niezwiązaną z ED

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja też jestem gąbeczką Rzeczywiście w takim wypadku najlepiej chodzić w dresach/portkach na gumę/rajstopach/...
Odpoczywaj i regeneruj się przy jajkach. Wymiary masz idealne więc i musisz pięknie wyglądać
Wesołych

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Witam po świętach.
W końcu mogę wrócić do w miarę regularnego trybu życia i mojego żarełka. Święta - praktycznie każdy dzień w podróży, co nieco rozwaliło mój układ trawienny. Jak zwykle, przy zmianie miejsc.

Cały czas - jak na regenerację przystało (choć raczej z braku praktycznych możliwości) - beztreningowo, miska nieliczona. Liczyłam na jakieś spacery chociaż, lecz aura skutecznie to uniemożliwiła. Poza małą wpadką jedzeniową w sobotę w postaci kilku trufli i kilku słonych paluszków - miska czysta (tyle, że na pewno za mało białka i trochę serów pleśniowych, czego unikam na codzień).
______________________________________________________________________
Marta - pytania do Ciebie jeśli tu będziesz:

1. W tym tygodniu regeneracja jeszcze? (zaczęłam w piątek)
2. Jeśli masz już jakiś pomysł co ze mną dalej robić - trening, dieta - bardzo bym prosiła, jakoś może się przygotuję, sprawdzę nieznane ćwiczenia itp. (podsumowanie w postach powyżej).
3. Jeśli regeneracja - siłowych mam unikać? Miski nie liczyć? A jakąś inną aktywność - np. coś z ketlami, jakieś aeroby, zajęcia fitness?

Dzięki z góry.

I ten... - najlepszego poświątecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Wypiska - regeneracja, dzień 4, 10-04-2012

Pokrótce, coby nie spaść na drugą stronę

Miska
jabco na czczo
1. jajca, brokuły, cukinia, ogór, oliwa
2. jajca, brokuły, cukinia, ogór, oliwa
3. jajca, brokuły, cukinia, ogór, oliwa
4. łosoś świeży, warzywa z oliwą i octem jabłkowym (pomidor, szpinak, sałata, ogór, ogór kiszony, brokuł), garść pistacji
5. scitec

suple:Trec Multipack, Digest Plus, Omega 3 Gold, Wiesiołek, Castagnus, probiotyk, kapsy na włosy
napoje:woda 2 litry, herbaty zielone i owocowe, kawa czarnax2, kawa biała x 3

Aktywność:
1.Single Arm KB Swings (right) x 10 reps
2.KB Thrusters (right) x 5 reps
3.Single Arm KB Swings (left) x 10 reps
4.KB Thrusters (left) x 5 reps
5. 2-Handed KB Swings x 25 reps x 2 sets or 50 consecutive swings
x 4 obwody
czas: 18:14:54 jutro ręc nie podniesę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium