SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pavilna/życie jest zmianą/ podsumowanie str. 39

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Ania - nie bij - sama se walnę spadki w ciągu ostanich 2 tygodni były, wcześniej nic, serio serio. A tym tygodniu po oczyszczaniu, to już w ogóle konkretnie - w piątek przed mierzyłam nad kolanem i było 40, a dziś z ciekawości, bo coś spodnie się poluzowały - i kurka 38 jest!!!!

Co do tych wypisek hmmm - coś wykombinuję

******
tak będzie ok? http://www.supershare.pl/?d=049DD8392

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-06-10 15:43:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Taki do pobierania to nie, może być photobucket, ifotos. Cokolwiek, żeby tutaj wrzucać obrazki bez potrzeby ich ściągania.

Dobra spisuj te wymiary, zobaczymy czy się utrzymają

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349




Hej Lejdis w poniedziałek

Zaległe wypiski.

DIETA - piętek i niedziela wklejam.
Sobota dzień wysoki - luźna i bez liczenia z uwagi na wyjazd rocznicowy (pierwsza rocznica) z Małżem. Sobotnia mich orientacyjnie:
- jacownica - 3 jajka, 2 białka, pomidory, oliwa,
- warkocz z soli i łososia (z patelni grilowej), oliwa, sałata, marchew,
- łosoś z ruszty, parpryka i szparagi z rusztu, oliwa,
- zupa krem z pomidorów (mała miska, smakowało jak utarte pomidory z przyprawami, pewnie coś do tego - nie wiem jak się krem robi),
- trzy kęsy sernika
- grejpfrut, 2 truksy, pół jabłka, pomarańcza, 1/5 gruszki, 6 gron winogron,
+ szampan wytrawny + czerwone wytrawne wino
+ basen, sauna, jacuzzi, grota solna.
W niedzielnej misce te makrela i majonez jako składnik kęsa pasty rybno - jajecznej w hotelowym śniadaniu (główna potrawa jajcownica) - masło orientacyjnie (w jajcach), kawałek skóry kromki chleba prosto z pieca (też w hotelu).

TRENING - z piątku - link http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/pavilna/CZERWIEC102011TREN.jpg
Bez progresu na 100% pyerdolę te przysiady - za nisko schodzę, za bardzo się pochylam (pewnie dlatego tyłek w fałdach i jak galareta ). Myślę, że zły nawyk z pumpa - i nie wiem co robić - zejść z ciężarem do różnowych hantelek??? kuźwa. Filmiki będą , ale nie miałam głowy do tego w weekend (Małż twierdzi, że ciągle szuka kabelka ...)

Generalnie spadek energii. Daję wszytstko, a pałer spyerdolił w sobotę wstałam o 7 na interwały - myśłam, że się nie rozkręcę - spięłam poślady i zapitalałam, ale pierwsze rozgrzewkowe 2 minuty prawie wycisnęły mi łzy z oczu ....

WYMIARY z soboty - bez zmian. Ale nie spodziewałam się cudów od środy.. ale łeb se ukręcę, a utrzymam - pół szafy zreanimowałam (np. ciuchy letnie sprzed dwoch sezonów, za małe zeszłego lata).

KÓNIEC na razie.

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-06-13 09:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
przysiady - za nisko schodzę
z tego co tutaj wyczytuję i wszyscy mówią, w przysiadach nie da się za nisko schodzić ma być dvpą do ziemi

tu lektura obowiązakowa o przysiadzie:
https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html

szampan wytrawny + czerwone wytrawne wino
+ basen, sauna, jacuzzi, grota solna.

gratuluję rocznicy, no i wyjazd musiał być fajowy..

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
yosis - tja .. to wiem, filmik oglądałam już sporo temu i chuya to dało... kiedyś lubiłam przysiady (na pumpie) teraz ich nienawidzę i kosztują mnie w cholerę stresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jeśli gubisz technikę z większym ciężarem, to zejdź z nim niżej i koniecznie filmik, pogoń Męża

W wiośle zwiększ ciężar następnym razem, zrobiłaś 8 powtórzeń. To samo jeżyki. Możesz mniej powtórzeń, ale walcz o ciężar, próbuj.
I nagraj przysiad wykroczny jeszcze, ciekawi mnie ten ciężar, że w normalnym siadasz niewiele więcej niż na jedną nogę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
no właśnie przysiadów wykrocznych jestem niemal pewna - czuję co trzeba, kolanem miotam o ziemię prawie. a przy przysiadzie jak próbuję zejść niżej, to sztanga ciągnie do tyłu (jakbym miała walnąć do tyłu) jakaś lewa jestem...

czyli w wiośle zostawić te 12 w ostatniej serii ile mogę i dać 14 w ostatniej, nawet jakby to miały być cztery powtórzenia?

przy jeżykach oprócz brzucha czuję jak pracują czworogłowe - czy prawidłowo? zobaczym, może dam radę więcej.

brzuchy na skosie - wzięłam oststnio sztangielkę w łapy - może być (ręce wtedy przy mostku trzymając sztangielkę)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak "niemal" to poproszę filmik

W ostatniej serii większy ciężar i walcz o kolejne powtórzenie W jeżykach na pewno część mięśni pracuje, bo muszą Cię utrzymać w pozycji. Pracuj brzuchem.

Dodawaj na skosie jak Ci za lekko

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Ania - filmik uczynię, jak tylko będą sprzyjające waunki (a nie walka o sztangę i wilcze spojrzenia na ćwiczącego). "Niemal" - bo pewna jestem tylko, jak to mówią, że kiedyś się wysypię i, zus i urząd skarbowy ściągnie mi 1/3 pensji.

Na skosie dodałam ciążru, bo właściwie bez super problemów robiłam te 3 serie po 20

no właśnie w jeżach te czworogłowe pracują, żeby kolana nie odrywały się od podłoża. Spróbuję więcej, ale nie wiem czy łapy utrzymają. Ale spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A ja miałam problem z zajechanymi mięśniami brzucha innymi ćwiczeniami i nie dawałam rady nawet 3x20 bez obciążenia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full body workout by georgu

Następny temat

FBW - kilka pytań

WHEY premium