SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta wysoko węglowodanowa dla laika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
Witam sprobowałem sam ułożyć sobie dietę wysoko węglowodanową i wyszło mi coś takiego:
Ps. proszę skomentować i dorzucić jakieś produkty białkowe ponieważ jest ich troszkę za mało nawet jak na dietę węglowodanową.

Posiłek 1 godz 6.45
płatki kukurydziane z mlekiem + banan
pieczywo z serem żółtym

Posiłek 2 między przerwami w szkole
pieczywo z szynką i serem

Posiłek 3 godz. 16.00

ryż z sosem, pierś z kurczaka

Posiłek 4 17.00

Zupa mleczna(ryż, kasza jęczmienna, mleko)

Posiłek 5 18.00 przedtreningowy

ryż z sosem, pierś z kurczaka
banan

Posiłek 6 21.00
zupa mleczna(jak wyżej)

Posiłek 7 płatki kukurydziane, mleko
banan

Jeżeli jest fatalna proszę sie nie śmiać, ponieważ próbowałem coś sam ułożyć. Jeżeli możecie to podajcie swoje sugestie.

Dieta jest taka a nie inna ponieważ ma to być kompletna masówka, mam 189cm wzrostu
ważę 82kg tragedia:/
Zależy mi na ogólnej masie ciała. Aha między 5 posiłekm a 6 jest taka duża różnica czasowa ponieważ przed treningiem który mam o 20.00 biorę no-xplode a nie zaleca sie brać co najmniej 2 godz. po jedzeniu. To by było na tyle:)
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
zacharujesz sie chłopie. kup sobie białko na allegro 5 kg. i cwicz i pij to z mlekiem. to na razie wystarczy. to nie jest nie zdrowe białko jest dobre. ale nie bierz keratyny albo innych..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
oj boze co za młot ten wyżej. dieta zła zupki płatki kukurydziane out daj jajek warzyw owoców i mięsa
1

http://www.sfd.pl/chucknoris_/masa_z_półobrotem-t424885.html DZIENNIK TRENINGOWY ZAPRASZAM

http://www.sfd.pl/BLOG_Nawet_parówka_dęta_raz_w_roku_ma_swoje_święta_by_chucknorris-t484710.html
BLOG TREC ZAPRASZAM
NIE POPRAWIAM DIET I TRENINGÓW NIE ZNAM SIĘ NA TYM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
chyba ty. jakies diety po co to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
najpierw oblicz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
chucknoris mi chodzi o węgle więc dlatego dałem dużo ryżu, kaszy itp. na białku mi na razie aż tak bardzo nie zależy teraz chcę po prostu nabrac ogólnej masy ciała więc...
1

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
lukste zapotrzebowanie obliczyłem no i jeśli chodzi o kalorie i węgle to jest ich w tej diecie wystarczająco dużo dlatego poprosiłem żeby dorzucić mi do tej diety jakieś białkowe produkty, nie musi być ich dużo ale coś około 120g na dobę żeby mi ich wyszło, i tłuszczy więcej bo też mam za mało.

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
policz zapotrzebwoanie kcal, dieta slaba zrob standardowa masowke zaleznie od budowy przyjmij

bialko 2-2,5g na KMC
tluszcz 1-2g na KMC
weglowodany 4-7g na KMC

wrzuc potem do ocenki

[https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Wytlumacz mi dlaczego Ci nie zalezy na bialku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
białka musisz mieć minimum 2g na kg mc, co przy twojej wadze daje ponad 160g i to jest punkt wyjścia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysoko węglowodanowa

Następny temat

POMOCY!!!

WHEY premium