SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

langrafio biegnij...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Warzywa jak w misce
Suple creatyna 5g, wit b d omega3, na stawy i magnez
Jak zakladalam dziennik nie pomyslalam nie wpisalam Angeliq na menopauze
Biore to codziennie juz bede wpisywac
No i dzisiaj polopiryna na futsukayoui czyli bol drugiego dnia:)

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Mniam - ale mi narobiłaś smaka. Trzeba pomyśleć nad krewetkami na obiad

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73549
Cichaczem podglądam i podziwiam , a jest kogo :D

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Nadine, Night pochlebiacie mi :)

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
17/06/16
Ortopeda stwierdzil: w barku nic sie nie dzieje ale mam skolioze. Ze lordoza poglebiona to wiedzialam ale skolioza to trener mi mowil a teraz potwierdzilo sie. Bedziemy pracowac nad skolioza a tymczasem mam spiete barki wiec dostalam 10 zabiegow prad plus krio do zrobienia przed urlopem a potem fizjoterapeuta i cwiczenia na skolioze. Bo te uszkodzenia barku moga byc powodowane skolioza. I jestesmy w domu:)
Suple: Angeliq, wit b,d omega3, magnez, na stawy
Warzywa jak w misce

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
I fotka posilku nr 2
Jogurt balkanski maluta z mlodymi buraczkami na zimno niebo w gebie. Ze tez wczesniej nigdy nie jadlam

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
18/06/2016
dzisiaj Maciek zdobyl punkt premium na turnienju, jeszcze 1 dzieli nas od awansu do grupy D juz najwyzsza pora bo inni z jego grupy w klubie juz awansowali. w przyszly weekend nastepny turniej.
wklejam miske / ta cola bo mialam napad migreny i kolega podsunal do popicia proszku.


お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1169
O, dodaję sobie topic do powiadomień - ograniczam teraz węglowodany i szukam jadłospisowych inspiracji Bardzo smacznie to u Ciebie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Zola, moze cie zainspiruje, dzisiaj gotuje osmiorniczki, mrozone sa w tesco. 1. rozmrozic, przeplukac. 2. do garnka wlozyc cebule, listek laurowy pieprz ziele ang, gotowac az cebula zmieknie. 3. odcedzic. mozna uzywac do salatek na zimno, lub na szybko jak nie ma czasu, na patelnie grillowa ciut oliwy, czosnek, natka i juz. do tego warzywa i LC gotowy

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Co do Ciebie zajrzę to jakies fajne inspiracje miskowe znajduję szczególnie jesli chodzi o te bardziej egzotyczne posiłki, także fajnie, że się z nami dzielisz pomysłami
Chociaż chyba największego smaka narobił mi pasztet, parę stron wczesniej

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

ProbleM z MASĄ

WHEY premium