SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak grekar ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
No leciałem dużo za dużo że tak powiem, no limit. Jak się bawić to się bawić Sam pancaks miał minimum te 2000 kcal, do tego z 2 obiady, śniadanie to z 5 k kcal wychodziło. z tego co tak spoglądnąłem w archiwum zdjęć, to od 15.07 ograniczenie węgli weszło do garści owsianki do śniadania, myślałem, że będzie ciężko, ale teraz jedyne węgle lecą z 1 jabłka przed/po treningowego, warzyw i jakiś tam keczupów czy musztard. Zjadam ok 3g białka na kg mc i ok 0,5-0,8 tłuszczu(czasami więcej). Kcal nie liczę, działam intuicyjnie. Zobaczymy jak długo dam radę.



Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-25 22:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Fotka się nie chciała wgrać, a nie mogłem już edita zrobić... Pizzę zamawiałem Ostatnio chyba jakieś dwa lata temu, więc pora najwyższa przypomnieć sobie stare czasy

To miałem na myśli, mówiąc, że znad zlewu smakuje najlepiej
Grekar

No to ja w zasadzie taki low carb mam przez całe życie ... No może nie aż taki i tłuszczu więcej niż poniżej 1g/kg
Jakieś 1.2/1.5g wychodzi czasami, ale to max. No i raz lub dwa w tygodniu (działam intuicyjnie) nachodzi po prostu MUS zjedzenia węgla. Wtedy robię ładowanie. Chociaż ostatnio zaczynam carb-back loading. Czyli węgle na noc, ale też bez przesady. Tyle, żeby nie zrujnować sobie zdrowia w lewo ani w prawo

PS - polecam kabanosy "Argentyńskie" - chyba morliny. WOŁOWE, chude, suche, cieniutkie. ŚWIETNE SĄ! dwie paki ostatnio poszły na wieczór. Z musztardą i pomidorami




Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2014-07-25 23:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Żartuję z tą pizzą, na zdrowie, żeby tylko w cycki nie poszło

Po krótkiej analizie w sumie to nie wiem jak z tymi tłuszczami jest żeby to nie skłamać. Np nie wziąłem pod uwagę takiej kiełby z kurczaka, która mimo pozorów ma bardzo dużo tłuszczu wg tabeli. Oszacowałem po prostu na oko spożywanie. Celem głównym jest unikanie węgli. Wyjątkiem jest jakiś owoc w ciągu dnia, nie dajmy się zwariować przecież. Nie trzeba w sumie aż takich drastycznych metod wprowadzać od razu i nie wiadomo czy w ogóle będzie taka potrzeba(aczkolwiek się zaniedbałem ostatnio, ale sytuacja szybko się powinna unormować). Chciałem zawsze spróbować czegoś takiego, a teraz mi w końcu się udaje. Drugą poboczną misją jest "wymyślanie" konkretnych i smacznych posiłków jakie to w moim/naszym? zawodzie wypada znać na różne "okazje". Nie wszędzie żeby się najeść musi być ryż, makaron itp. Kombinujemy kombinujemy

Jeszcze sobie dobiję lekko kurczaczka




Ciekawą opcją jest też to, że po kilku dniach nie czuję potrzeby jedzenia produktów z W.
Lepiej wyjdę na takiej kolacji o północy niż bym miał zjeśc pankejka jak do tej pory to robiłem z 2 bananami, jabłkiem tartym, 2.5 szklanki mąki, 3 jajkami i patelni do połowy wypełnionej olejem ^^ jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-26 00:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Śniadaniowo - owsiankowo
Owsiane, słodzik, woda, kakao, WPC karmelowo mleczne i na górę kilka borówek i 2 pokrojone ślywki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
@Grekar:

Bo węgle napędzają apetyt i tak to działa.
Ja od zawsze byłem zwolennikiem nie przesadzania z nimi, a raczej - umiejętnego ich rozłożenia. Jak by nie było, to są one potrzebne do życia - zwłaszcza, jeżeli jesteś aktywny.

Teraz jesteś "na fali" i nie potrzebujesz ww, bo z tego co widzę mocno dobijasz białkiem, które świetnie syci człowieka ale w dłuższej perspektywie 3g mogą być szkodliwe dla nerek i wątroby. No i później rzucisz się na ww jak wygłodniały wilk na sexy owieczkę Możesz równie zadowalające rezultaty uzyskać poprzez jedzenie węgli, powiedzmy w ilości do 2g na kg ciała, ale wieczorem. Super wpłyną na regenerację i nie zaleją a nie zatęsknisz na nimi po pewnym czasie jak ludzie za mięsem w PRLu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja uwazam ze wegle jak najbardziej są ok, zmienilam o nich zdanie po czestych odwiedzinach w dziale Ladies, tam sa bardzo mądre głowy -moderatorki ktore zmienily moje myślenie o odżywianiu Niepalone kasze,ryże pełnoziarniste,mąki nieoczyszczone itd. same dobro

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Wgl są ok, ale skoro można "spuścić wodę" raz dwa to czemu nie spróbować jak są chęci i możliwości?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
To Ty masz sie dobrze z tym czuc,mowie tylko ze z weglami też można i to wcale nie ciezej,chodzi o dobry dobór składnikow

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium