SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Krówka z puszki

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
grekar to normalne od słodyczy.. duże wachania cukru powodują ten efekt "głodu"

ja teraz jem ok 80-150g węgli na wycince i czuję się dobrze, ale wystarczy jeden cheat z węglami prostymi i do końca dnia mam problem ze ssaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MrRMpl1
Ładuje dzień wcześniej, ale zasłużyłem po ciężkim tygodniu(tylko siłownia w szkole wolne)
200g białek jaj, 170g owsianych, duże jabłko, duża gruszka, marchewka, rodzynki, jagody goji, 2 łyżeczki cynamonu, słodzik i dodatek na wierzchu... zgadujcie mała wskazówka: CUKIER!



masa krówkowa? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Remik:
KREWETKI bomba! też wczoraj jadłem, prawie że identyko! w sosie pomidorowym z owocami morza, chilli, oliwkami i czosnkiem. Uwielbiam, ale fakt... Jakby tak jeść częściej to splajtować można po miesiącu

Mrmpl1:
Ładowania czas widzę ja też w weekend załaduję węgla, bo już czuję wyczerpane zapasy. A na omlecie stawiam na toffie / karmel. Czyli roztopiony cukier po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Speecialone:
O smaku orzechowym i kajmakowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Wczorajszy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3756
Dawno mnie tu nie było Wrzutka z ostatnich dni zatem ;)

Pieczarki nadziewane mięsem mielonym z piersi kurczaka- pycha :P

Deser z Mr Biga kokosowego + walden pancakes + orzechy- mniam ;) Reszta bardzo powszechnie ;)



















Zmieniony przez - koralina945 w dniu 2014-05-09 10:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3756
Oczywiście ogórki małosolne i pomidory malinowe muszą być ;)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Śniadanko schaboszczaki i rybcie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Po treningu wjechało właśnie:

Szparagi, brokuły, cukinia, trochę sałat różnych, warzywka, vinaigrette, indyk i 3/4x paki wafli ryżowych

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium