SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Zrobilem takie same tylko ze z kakao,bialkiem bananowym i 3 truskawki,slodziek (vlcd) :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Malinowa
Piłka, wsadziles metalowe naczynie do mikro?!


O kieeeeeeerwa, dopiero jak to napisałaś to sprawdziłem w googlach czym to grozi Pierwszy i ostatni raz

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
Na dzisiaj już koniec, więcej nei wbijam, żeby nie było faktycznie spamu.
Najdroższy stek jaki dorwałem w markecie, ale za pół ceny. W Coopie zawsze jak się kończy termin ważności, to można super szamę z 25% albo 50% obniżką cenową kupić. Teraz padł wybór na stek z bizona kanadyjskiego. Medium rare z czosnkiem, masłem i rozmarynem. Mniam.



Teraz sprawdziłem cenę na PLN. Bez obniżki wychodzi ok. 540zł/kg. Daleko do najdroższych steków. Czy czuć "koszt" tego mięsa, jego jakość? Z pewnością, ale pewnie przez mój brak doświadczenia ze stekami nie wydobyłem wszystkich jego walorów

Zmieniony przez - Hapacz w dniu 2014-05-31 22:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
160 franków szwajcarskich za kg?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
No, a wiesz ile kosztuje normalna, zwykła pierś z kurczaka? 20fr za kg, tutaj ładują multum kasy w produkty bio, więc co drugie to z "nautra-farm" czy "bio" etc.etc. więc za kurczaka bio można zapłacić nawet...55 franków za kilo piersi. Żarcie tutaj kosztuje sporo w Szwajcarii, największy minus bycia tutaj. Reszta spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Domyślam się, w końcu liczy się siła nabywcza, więc stać Cię pewnie na tyle tego bizona co mnie łososia, ale przeliczyłem sobie cenę na złotówki i mi prawie oczy z orbit wypadły

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
Dostaję 100 franków na tydzień na jedzenie, kupując najtańszego możliwego kurczaka w promocji lub z importu, (2kg), plus warzywa, tuńczyk w puszcze, sporo jaj, mleko, biały ser (magerquark) trochę owoców, to czasami zamknę się w pułapie 70-80franków na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
moja mama dzis u butchera zaplacilem 18 funtow za 5.5kg swierzego turkeya :D ona to ma znizki heh idzie tam co tydzien i juz wiedza o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nie spamować...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No to kilka ode mnie z dzisiaj

Podwieczorkowe gofry - kilka wpadło z truskawkami i nutellą, jeden z bitą śmietaną, jeden z cukrem pudrem i 3x z pieczoną łopatką wieprzową i syropem klonowym

I kolacja bez węgli już
6x jajek na masełku + szyneczka z indyka + pomidor z balsamico, a do tego micha sałat z awokado i warzywami.







Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2014-05-31 23:49:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium