SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
borówki, fasolka i krem z kukurydzy z grzankami







Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dobre Parówki a'la rurki z kremem

Sam nie wiem, co we mnie wstąpiło i w ramach eksperymentu postanowiłem zrobić wieczorne ładowanie białkowo-tłuszczowe...... 3x puszki tuńczyka + 150g wędzonego pstrąga prosto z wędzarni + puszeczka kukurydzy, kiszony i pomidory krojone w kostkę + jakieś pół szklanki oleju z awokado.
Już tego żałuję i nigdy więcej nie będę robił ładowania białkiem... Słabo mi na samą myśl o mięsie/ rybie/ jajkach ( jak nigdy! ) BLEEEE... wątroba kwiczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Co tu tak cicho?? Głodujecie w weekend?

Obiadowe polędwiczki wieprzowe BBQ z dyniowym puree i odrobiną fety. Fotka jak z kibla, ale smak był świetny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
no rzeczywiście jak z kibla, ch...wa jak siemasz, w ogóle to nie wrzucaj już nic bo tylko wszystkich obrzydzasz kozak jest.

bbq kupny czy coś tam od postaw mąciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1892
Pieczone ziemniaki z miodowymi skrzydełkami i surówką



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Grekar dzięęęki! taka trochę wyszła rzeźba w góvnie z tego

BBQ robiłem sam, trochę roboty, ale świetny jest i po zapiekaniu w nim mięsiwa nie daje tak chemikaliami jak te gotowe a i na zimno jest super też w smaku.

Trzeba więc takich składników:
- 1 kartonik przecieru pomidorowego
- 1 mała butelka dobrego, łagodnego ketchupu ( tylko i wyłącznie HEINZ - zdecydowanie najlepszy )
- 1,5 łyżki wędzonej papryki w proszku
- 1 duża cebula cukrowa, starta na tarce
- 4 ząbki czosnku, przeciśnięte przez praskJE
- solidna porcja soli i świeżo mielonego pieprzu
- 2 łyżki octu balsamicznego
- 2 kopiaste łyżki miodu
- 2 opakowania SUSZONEJ cebuli ( nie mylić z PRAŻONĄ! )
- "korzenna mieszanka" ucierana w moździerzu w postaci 5 goździków, 1 łyżki ziela angielskiego i 1 łyżeczki gałki muszkatołowej
- 1 łyżka dymu wędzarniczego w płynie ( oczywiście opcjonalnie, ale można dostać go w Kuchniach Świata )
- tabasco / łyżeczka sproszkowanego chilli ( opcjonalnie )

Wszystko dokładnie mieszamy i gotowe. Wrzucamy w to mięso i na całą noc do lodówki. I na grilla / do pieca - smarując jeszcze co jakiś czas podczas pieczenia. Żeby się skarmelizowała uroczo. POLECAM! żeberka wychodzą takie, że mięknie kopara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Paszkos polecam dodać sos Worcestershire typowy dla bbq :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
No Młodzieńcze...spisałeś się z pomysłem na żeberka. Od razu zbiegłem na dół i się załapałem na ostatni kawałek. 1,5kg tylko, ale jutro będę dziabał. Robię jakąś marynatkę. Albo nie, zostawię sobie jako bransoletkę






a tym czasem przed nogami pancakesik z borówkami



Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-08-30 16:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
omlecik kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
omlecik kokosowy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium