SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekt cyklu na naszej partnerce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam, jako ze nie moge znalezc za specjalnie pobliskiego tematu, chcialem sie zapytac osoby bedace na cyklu w stalym zwiazku.
Otoz czy zauwazyliscie zmiany wystepujace na waszej partnerce ktore podchodza pod efekty srodkow ktore sami bierzecie?

Rzecz w tym, ze jestem juz jakies 4 lata po wazektomii, stosunek praktycznie od poczatku zabiegu bez jakichkolwiek zabezpieczen, ona nie bierze zadnych pigulek/plastrow/implantow (jednym slowem nic - zero, null...)

Otoz aktualnie jestem w 6 tygodniu brania Trenu (300mg/tydzien) wraz z tesciem enan(600mg/tydzien) i musze sie przyznac, ze moja wybranka serca zaczyna miec wszelkie typowe sajdy (psychiczne) zwiazane z ww srodkami (czyli tzw. krotki spust, mocno nerwowa, zaczela szybko gubic tkanke tluszczowa, ma niesamowicie podbite libido, zdecydowanie uwidacznia sie jej definicja miesniowa, ma problemy z zasnieciem, pocenie w nocy itp). Zadnych innych znaczacych zmian oprocz tych juz wymienionych.

Moje pytanie jest nastepujace, czy jest szansa ze w wytrysku bedzie wystarczajaca ilosc srodka na to by cialo kobiety moglo zareagowac?
Czysta ciekawosc, bo byc moze jest to tj z ciaza, ze w w ciazy sa dwie osoby w zwiazku (czesto objawy sie udzielaja partnerowi) to moze byc tez w tym przypadku.

Moje myslenie skierowalo sie w te strone ze wzgledu na ostatnie wydarzenia ze wzgledu na fakt, ze od 3-4 dni narzeka ona na swedzenie w okolicach intymnych i jest (no nazwimy to spuchnieta tam na dole) oprocz tego duzo bardziej wrazliwsza niz zwykle.

Ja mam 32 lata (co pamietalem w profily jest juz wypenione), ona 35.

Z gory dzieki za szczere opinie w temacie,
pozdrawiam Darek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
Hehe te dane to moje sa :) przy tym cyklu. Ona dzis wazona w szpitalu schudla 6kg w przeciagu 1.5m-ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Na ulotce od finasterydu jest wyrazne wskazanie ze partnerka w okreslonych okolicznosciach tez moze na nim "skorzystac";) moim zdaniem mozesz miec laske na trenie ;)


Cytat z google:
Lehmiller.com

Can medications that men take regularly (like blood pressure, cholesterol, or diabetes meds) be passed through their seminal fluid to their oral sex partner? Many sex workers prefer to perform oral sex without a condom (bareback) and they often make the decision to swallow rather than spit. If medication can be passed like this, are these girls at any risk?”

Thanks for this very interesting question! Let’s first start by looking at whether medications that men are taking even show up in their semen at all. Research has found that this does indeed happen and that “seminal fluid chemical concentrations are typically similar to or lower than blood concentrations” [1]. So, medications and other drugs that men consume do appear in their semen to some degree, just as they tend to appear in other bodily fluids. However, keep in mind that the amount of ejaculate typically produced is quite small and, on average, consists of about one or two teaspoons. Thus, even though medications might be present in semen, this fluid is released in such small quantities that any potential chemical transfer through it would be very, very small


W skrocie:
Pytanie: czy w spermie moga przenosic sie leki?
Odp: Tak ale malo.


Zmieniony przez - hru w dniu 2018-12-24 20:27:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja jedyne co usłyszałem będąc wtedy na trenie, że wydaje jej się bardziej męski, bardziej ją pociągam i że ,,mój zapach'' się zmienił i jej się podoba :D czasami jak po treningu wchodziłem do domu to ledwo się rozebrałem i się wtulała w spoconego mnie :D

A żeby jakoś środki które brałem wpłynęły bezpośrednio na nią nie zauważyłem.


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-12-27 07:57:10

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
A łapa jej urosła ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Raczej nie możliwe aby co kolwiek się w ten sposób przeniosło .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak dla mnie bzdura totalna, bez urazy. Myslalem, ze be bedziesz pytal o rownowage uczuc w zwiazku i sajdy psychiczne. Tu sie pojawiaja problemy chocby dlatego, ze test jest antagonista oksytocyny przez co mozesz byc mniej czuly etc i partnerka moze reagowec nerwowo. Z drugiej strony wiele kobiet choc nie przyzna to lubi takie zachowanie. Natomiast twoja teoria to dla mnie fantastyka. Ile by mialo byc tego trenu w ejakulacie, do tego pochwa trzyma jakis czas "przekazana" zawartosc ale w koncu sama sie oczyszcza. Bardzo zastanawiaja mnie tylko te zmiany fizyczne, bo psychiczne zrzuci bym na twoje wydaje mi sie i drazliwosc z powodu brania trenu. Temat bardzo ciekawy, ale dla mnie nie realny.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 27.12.2018 10:43:34

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
No zaczalem sie zastanawiac nad tym, kiedy w przeciagu 1 miesiaca (jak juz wprowadzilem tren) noga spadla jej z 62cm do 58, jak normalnie wciska sie w rozmiar 12-14 tak bez problemu zaklada teraz 10 (sorry ja nie mieszkam w PL wiec nie wiem jak to sie przeklada na polskie rozmiarowki).

Lapa urosnac jej nie rosnie, ale tluszcz wrecz paruje... Zmiany sa widoczne, chudnie w oczach ale w taki nienaturalnie zdrowy sposob, zaczyna jej sie brzuch pokazywac itp. Ogolnie sama chodzi na jakies tam zajecia fitnessu 1/2 razy w tygodniu, ale to bardziej towarzysko jest. Diety nie zmienila, ale zachowanie jej jak najbardziej.

Jedyny sajd jaki ja mam ze strony trenu to bardzo plytki sen, minimalnie wiecej sie poce i ogolnie leniwy jestem, poza tym jak do rany przyloz (z natury zawsze bylem spokojny). To ona jest bardziej nerwowa ostatnio niz ja :) Ogolnie jeszcze wystapila zmiana zapachu zarowno potu jak i moczu, tak samo jak i jego kolor. Poczatkowo jeszcze roslem, teraz zaczynam tracic na wadze choc nie na sile czy obwodach.

Dawkowanie na chwile obecna to 600mg test e i 300 tren / week

Z gorszych sajdow raz jeden tylko mialem te nieprzyjem,nosc doswiadczyc kaszlu trenowego, pozatym pod wzgledem psychicznym u mnie calkowicie bez zmian. malo tego to ja sie do niej wiecej kleje niz ona do mnie hehe


Zmieniony przez - sq7lqw w dniu 12/27/2018 6:11:50 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Panna podbiera Ci towar i tyle , a ty olej bijesz


Zmieniony przez - acidm w dniu 12/28/2018 6:13:57 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
Dobre, gwoli scislosci - Panna jest moja zona od dobrych 11 lat :) (mamy juz 2 dzieci)
Niestety boi sie zastrzykow, a czlowiek od oleju nie przybiera 25 kg wagi w niecaly rok i jeszcze redukuje przy tym jednoczesnie fat z jakis 18% do 11% :)

Moze mi sie to jedynie wydaje, moze faktycznie jeden z tych przypadkow ze tak ja mam i ona jednoczesnie reaguje... chcialem jedynie zadac pytanie/dyskusje na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94313 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
u żony z wiekiem też zachodzą zmiany hormonalne co jest normalnym zjawiskiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2804
wiem czytalem o tym, ale ze az tak i to jeszcze dziwnym zbiegiem okolicznosci kiedy sam sie bawie w te klocki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem po cyklu

Następny temat

Lekarz od razu wrzucił mnie na HTZ

WHEY premium