SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11718
Coś ostatnio słabo ten temat sie rozwija więc dodam coś od siebie. Chociaż dzisiaj troche więcej sie tu dzieje.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
co to jest to 2 :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Obstawiam owsiane, mleko + truskawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
Domowe klopsy rybne+ sałatka z sałaty lodowej, pomidora i szczypiorku
I twaróg z szczypiorkiem i mlekiem











Zmieniony przez - aleksandraa w dniu 2014-06-11 23:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 583
oto moje dzisiejsze jedzonko:)





Zmieniony przez - daniel1987 w dniu 2014-06-12 13:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
To jest rolada z mięcha czy jakieś ciasto? Bo w tym rozmiarze ciężko mi to ocenić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 583
Rafaeelloo
To jest rolada z mięcha czy jakieś ciasto? Bo w tym rozmiarze ciężko mi to ocenić :)

To jest rolada z piersi indyka a w farszu jest cebula czosnek pieczarki papryka i malutkie kawałki piersi kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
super się prezentuje :)

a ja dzisiaj kurak, pomidorki i kluchy razowe z sosikiem ziołowym domowej roboty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6471
dasz przepis na te kluchy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
Nic skomplikowanego, sos zrobiłem z jogurtu greckiego zmieszanego z tymiankiem, ząbkiem czosnku, pieprzem ziołowym, świeżą bazylią i koperkiem, dodałem szczyptę soli i trochę jasnego sosu sojowego (proporcji Ci nie podam bo to był zupełny spontan bo nie chciałem suchych kluchów wcinać). W skrócie zmodyfikowałem autorski sos szczepana (z tego tematu wziąłem inspirację :D)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium