SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Tak że ten no, ja się bawię świetnie


Owianka z mlekiem od krowy tak pysznym, że aż szkoda dorzucać proch było, ale mus to mus


Co prawda chyba jej wczoraj nie doiłem, ale ręki nie dam sobie uciąć


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nie mogę przyedytować. NIE OBIJAĆ SIĘ HOLA HOLA


Sałateczka z własnych małosolnych, ogrodowej cebulki, sól, pieprz i dzbaneczek hibiskusu + kiełbatronki od sąsiada.
Na początku tą rudą mende planowałem wrzucić do pieca, ale uciekł gdzieś i tak już wyszło a skoro wojsko już się nayadło to można iść się smażyć pogoda dopisuje











Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-08-03 13:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Ser LIGHT jednak się nie nadaje do hamburgerów. W ogóle się w piekarniku nie rozpuścił + bez smaku jest

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Troszkę ja, troszkę on, troszkę kot i jakoś podołaliśmy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
LODY TRUSKAWKOWE. Zamrożone truskawki, prawdziwe mleko od krowy troche namoczonych płatków owsianych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
dubel

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-08-03 19:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Daj troszkę!
Ja robiłem ostatnio prawie, że identyko, ale na mleku migdałowym i bez płatków. Malinowe z borówkami Pycha.

A u mnie jajecznica z kurkami z 4x wiejskich jajków, prosto ze wsi znajoma przywiozła + pomidorros i kozi serek. I sałaty do tego z ziołami w środku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5083
Śniadaniowe placuszki z owsianych i mąki razowej oraz jabłuszko uduszone z cynamonem.

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Parę fotek mojej szamki z kilku dni.
Kurczaczek z ziemniorkami i pomidorem, polędwiczki wieprzowe, najpierw podduszone, a potem zapieczone z sosem BBQ, do tego pieczone z piekarniku ziemniorki i pomidorro. Ta dziwna papka, to posiłek, który naprawdę złapał moje podniebienie
Makaron pełnoziarnisty podsmażony z pomidorem, a do tego dorzucona jajeczniczka z szyneczką, na PAMie z drugiej patelni.
No i ostatni - Buły wieloziarniste z szynką z kurczaka, jedna z dżemem, druga z miodem i do tego pomidorrr z działeczki
PS pomińmy ten syf na biurku, ale mi się spieszyło













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Aaa i zapomniałem - warzywka do tortilli posiekane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium