SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 364004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39660
Czy dostosujesz się do każdej?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
to jest właśnie jego propozycja czarowanie o nie przygotowaniu
Rychu bardzo dobrze ze są propozycje jak są to znaczy że jest zainteresowanie i jak widać w WW mozliwości jest wiele szkoda tylko że większość milczy .
Po za tym konkurencja WW jak i pozostałe ma być rozegrana open a to jest duże utrudnienie uśrednić mozliwości wszystkim .
Do końca czerwca muszę przedstawić gotowe regulaminy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
ja się już wypowiedziałem, pozostaję za opcją 50kg/5min/akcent
nie mam przeprostów i raczej mieć już nie będę
jakoś muszę z tym żyć i ćwiczyć
ewentualnie możemy bez akcentu polecieć freestyle'm
nie ma co kombinować bo znowu będą spory i głosowania
a przypominam że w zawodach najważniejszymi składnikami są: zaangażowanie i trening
..dyskusje panelowe to dodatkowe obciążenie emocjonalne
1

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
VI MP w WW odbyły sie zgodnie z Waszymi propozycjami ja nie uważam że są zbędne
Emocji w naszych dyskusjach juz dawno nie ma nawet nie pamiętam kiedy miałem ostatniego bana
A powaznie to wymieniamy uwagi bo konkurencja open nie chcę żeby jakaś grupa miała zdecydowanie pod górę wiadomo że wszyscy tak samo to będą sędziowani.
U nas freestyl ( ruchy ciągiem ) odpada albo "akcent" albo narzucone tempo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie bez akcentu to już przeszłość. Nie będziemy wracać do tego dlatego że potem pół ruchy się pojawią i znów będzie jak dawniej. Dlatego dzięki prawdę mówiąc w Polsce Tadkowi który mocno promuje WW i całe ruchy i akcent ja też jestem za mimo że nie mam przeprostów ale startuje na równi z najlepszymi którzy go mają.
Cieszę się , że są propzycje i coś się dzieje

Gorzej jak by nikt nic nie proponował.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Dobra uporządkujmy to :
Na pewno
- max. czas boju 5min
- współczynnik wielokrotności ( ciężar sztangi x ilość powt./ CC ) i w przypadku kobiet mnożnik ( x 1,5 ),
i teraz
- jeżeli ciężar stały ( 30kg dla kobiet , 50kg dla mężczyzn ) to musi być tempo własne z zachowaniem " akcentu"
- jeżeli ciężar do wyboru to może być zachowane tempo własne z zachowaniem "akcentu" lub propozycja Mariana czyli podwójny stop ( ustawił bym timer na 1sek. co da przy emisji dźwięku 1,5sek w dole i w górze )
Obie wersje są nam znane i przerabiane na zawodach .


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-06-22 13:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
wycwiel ..obie propozycje ciekawe
1

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39660
A jeśli będzie forma z orzytrzymaniem na dole i na górze jeśli ktoś nie zrobi wycisniecia po tej sekundzie albo opuszczenia tylko będzie odpoczywał to ma ruch nie zaliczony czy kończy bój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. To wcale nie jest tak łatwo utrzymać sztangę na dole i w rytm do góry i tak dalej.
Myślę że to ciężki ale fajny i ciekawy sposób wyciskania no i idealny do sędziowania bo jak ktoś nie zdąży lub za szybko jak rytm nadaje to stop i już.

Co sądzicie.
Wtedy 5 min to myśle że mało kto wytrzyma takie tempo a dajmy na to 50 kg na sztandze nooo to jest już wyczyn takim sposobem zrobić jak najwiecej powtórzeń.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium