SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Marian mnie nie pytaj wiem tyle co Ty
Niby są tu kalendarze imprez ale puste ja za każdym razem po prosbie uderzałem ale juz tego nie robie.
Może w temacie " Co wiem o WW " umieszczajmy info o imprezach WW bez żadnych linków ( własny tekst ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
mkxxx1980 nie nerwuj się chłopie

Wróci WZOREK to Ci dokładnie wytłumaczy bo to co piszesz też nie jest do końca tak że nic nie można . Opisane jest to w regulaminie takze luzik czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no luzik. Może albo tam przypuszczam o co chodzi.
Widocznie osoba Sebastian Kot jest związany z K** a nie z Sfd i chyba tu jest sedno.
Bo jak linki wstawiałem innych sieciówek siłowni albo inne linki interes sami wiecie to nie były kasowane. A tu zaraz jest chodź to nie z danej siłowni a z lokalnej strony informacje z miasta Mielec.

No nic
Nie będę tak głowy sobie zawracał.
Tylko z czystego serca chce informować ludzi. Jedynie coś wyczytałem że tam ma być połowa masy ciała ale nie wiem czy na dwie minuty czy na 5 min.
Nic
No tak tylko na luźno jak coś mi się na necie pojawi to wstawiam.
Myślałem, że ten temat to akurat pasuje
Propozycje, itp w związku z WW.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe śmiać mi się chce bo jak napisałem nazwę tego drugiego forum to jakieś gwiazdki mi się pojawiły.
Tylko że myślałem
Sfd
To sportowe forum dyskusyjne

K**
To kulturystyczne forum dyskusyjne a na wielkich imprezach przed pandemią to zawodnicy czy to w koszulkach z jednego forum czy z drugiego razem my foty robili i gadaliśmy i był luz.
Czy na na expo rożnego rodzaju mistrzostw w kulturystyce czy inne imprezy sportowe.

Nic trudno cóż zrobić.
Na szczęście człowiek nie jest związany nigdzie z żadnymi firmami bo potem takie cyrki idą. Heh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Dobra wróćmy do tematu w temacie
Tak się zastanawiałem nad stałym ciężarem ( 84kg w przyszłym roku ) no jak by nieliczyc to lżejsi zawodnicy nawet się nie zbliżą do wyników tych cięższych . Robienie kat. wagowych to znowu po kilku wystartuje w każdej a lepsza zabawa jest w większym gronie .
I może zrobić 84kg bez współczynnika + 1/2CC .Wynik danego zawodnika to ilość powt. z 84kg x3 + ilość powtórzeń z 1/2 CC .
Polczcie sobie to całkiem porównywalnie wypada dla cięższych i lżejszych . Może coś takiego by więcej ludzi ściągnęło do rywalizacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Całkiem spoko pomysł , kolejność proponowałbym najpierw 84 a później 1/2CC - pisze to "ja" ten lżejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spoko

Też jestem za tym aby bardziej zachęcić więcej ludzi do WW.

Ludzie tzw. Starzy wyjadacze i tak zawsze mają dobre wyniki a Ci że tam powiem nowi w temacie WW to niech trenują i walczą z tymi starymi wilkami.
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium