SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko wyrażam swoje zdanie.
Mnie nie interesuje kto prezentuje swoje forum czy tu czy wiadomo jakie inne K**.
Mnie to jedno.
Kupę lat od lat 90 tych ćwiczę i w ciężarach jestem i poznaje różnych ludzi a wiadomo że sportowcy zawsze wiążą się z różnymi firmami nawet z marketingiem sieciowym.
Ale zawsze sport nie dzielił tylko łączył ludzi.
A tu mam wrażenie że jak chcę ludziom przekazać jakieś info o dyscyplinie WW w Polsce to zaraz kasowane są moje info.

Logiczne że mniejsze czy większe siłownie robią zawody i chętnie przekaże info tu innym ludziom a może ktoś skorzysta dzięki temu.

Cóż mam wrażenie że Sfd jako pierwsze forum w Polsce to można pokazywać innym ludziom WW a teraz jakieś dziwne regulaminy czy coś że tyle już imprez z WW było i wszystko kasowane widać jest.

Czyli wniosek, nie zależy forum na szerzeniu WW innym.
Mnie można usunąć tu z Sfd mam do w dupie i ja na szczęście nie jestem z żadną firmą związana czy forum.
Robię to z przyjemności i bezinteresownie.
Oczywiście blokuje kontakt na fb z Tobą wzorek. Nie potrzebuje mieć kontaktu z kimś takim.


Zmieniony przez - mkxxx1980 w dniu 2023-01-17 22:58:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Wszystko co tutaj robię , wykonuję całkowicie nieodpłatnie i bynajmniej nie mam żadnego celu żeby być w jakąkolwiek stronę ukierunkowany lub tym bardziej jak piszesz ,,kasować czy też usuwać tematy związane z WW ,, ....COŚ SOBIE UROIŁEŚ W GŁOWIE

Zawsze staram się promować wszelkie dyscypliny a zwłaszcza w moim dziale . Może Ty widzisz to inaczej , aczkolwiek jak dotąd jesteś jedyny który tak twierdzi

A to co zrobisz na FB , totalnie mnie nie interesuje ..... płakać nie będę , bo nawet nie zauważyłem że jesteś w moich znajomych.
Przecież ja Cię w ogóle nie znam .
Następnym razem zastanów się o co Ci tak naprawdę chodzi , bo przed chwilą dałeś ,,szacunek,, dla mojej poprzedniej wypowiedzi .

A tak na koniec .... wszystko co teraz piszemy , kwalifikuje się do kasacji bo to jest totalny SPAM

I nie zdziw się znowu że niedługo to usunę ...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-01-17 23:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ooo ! i mamy kolejny zgrzyt
Prawde mówiąc to też mi sie nie podoba takie blokowanie z drugiej strony nikt nas tu na siłe nie trzyma . Na wszelki wypadek Marian trzeba mieć " wyjście awaryjne "
Ja to pamiętam jak byłem banowany , usuwano moje wypowiedzi w dyskusjach z gościem faworyzowanym przez forum gdzie mieliśmy odmienne zdanie na temat WW a konkretnie o sposobie wykonywania poprawnych powtórzeń .Gość się już tu nie udziela przynajmniej w WW a sposób wykonania jaki proponowałem ogólnie został przyjęty.
Imprezy WW organizuję od wielu lat i zawsze je tu umieszczałem i zawsze musiałem się prosić o umieszczenie w kalendarzu w końcu przestałem nie są umieszczane ale sie odbywają
Choć nie powiem jak się poprosiło WZORKA o coś to załatwiał sprawe.
A wracając do tematu tutaj jak widac ciężko naszych z WW ruszyć do działania .
Mam nadzieję że jeszcze zaczną wrzucać próby z 75kg i wyjdzie fajny ranking i może konkurencja w zawodach WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
I wracamy do tematu WW

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
wycwiel




Dziadzia napisze Ci tak Dziękuję za takie wyzwanie, 1 raz robiłem młotki w oparciu o ścianę i powiem łatwo nie jest hehe pompa jest ogromna hehe wybacz ale musiałem dodać sporo powtórzeń żebyś się zabrał za robotę hehe filmik pewnie jutro się ukaże
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
Dziadek Mr. Biceps sprawdza Cie delikatnie żeby Cie nie wystraszyć haha


?feature=share
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 865 Napisanych postów 1053 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12433
Wrócę z ferii to Was sprawdzę Dziadzia i Goldi. Hahaha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
No i jest ,, Kozakiewicza gest,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No jest bo jak mozna do zawodnika WW mówić że 10 pow. to " sporo powtórzeń "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium