SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem za. Proszę o innych czy zgadzamy się i trenujemy.

Ustalone mamy i szczegóły.

Jeśli inna propozycja to śmiało.

Tadek jest za ja też.

Rysiek
Ty jak tam.
I cała ekipa która tu z nami jest ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 110 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4550
Ja jestem też za tylko Marian mogłeś chociaż jakiś krążek z styropianu założyć bo tak dziwnie się patrzy jak chłop jak dąb samym patykiem się bawi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
goldberg1982
Ale może klona podstawie by mnie reprezentował haha coś tam ostro ww zaczął trenować

Ja w te upały tylko siódme poty wyciskam. Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ja też jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No dobra nagram pełną próbę ( 5min.) z timerem ustawionym na "1sek." czyli sygnał co półtora sekundy ale we wtorek może uda mi się ściągnąć na trening sędziego to będzie z komentarzem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super
Nagraj Tadek
Ja też musze przynajmniej z samą sztangą spróbować takim stylem wyciskania no sam jestem ciekaw ile wytrzymie czasowo czy całe 5 min bo dla mnie te 5 min to jest mega mega ciężkie tyle czasu robić.
Już kiedyś pamiętasz te pompki w 3 min to myło konkret a potem Ty na 5 min pompek umiesz robić.
Szok podziwiam ludzi z tak dużą wytrzymałością
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ciekawie jak Tadziowi pójdzie bicek w wielokrotnym pewnie też wynik będzie kosmiczny hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Marian przecież robilismy już w ten sposób wyzwanie WW ( do podkładu pompki komandosa ) o ile pamiętam rozbiłeś system ze sztangą 60kg a teraz chceż próbować z samym gryfem oj widzę że kontakt z Rychem chyba Ci się udzielił
Goldi nie wiem czy kosmiczny wynik będzie byle z Tobą wygrać jak będzie trzeba to się zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
To ile razy wtedy Marian 60 wziął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
To będziesz musiał z 40 kg zasuwac jak mały samochodzik by wygrać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium