SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 359029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Maniek właśnie o zawodach WW trzeba gadać . Nie każdy organizator dysponuje sędziami. Ludzie myślą że to prosta sprawa owszem prosta jak się jest konsekwentnym i ocenia się wszystkich tak samo ( jak akcent to akcent ,jak bez to bez ). Wielokrotnie widziałem jak ci co stosowali się do regulaminu przegrywali właśnie z tymi którzy robili byle by wykonać ale to jest wina osoby sędziującej.Wydawało by się że regulamin z akcentem ( gdzie jest czas na ocenę poprawności ruchu ) załatwi sprawę bo to jest narzędzie dla sędziego ( ma opisany pełny zakres poprawnego ruchu ) ale trzeba go jeszcze mieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Tadek
Ale widać że to zawody no były cóż.
Jakoś nie poważnie podchodzenie to WW.
ALE CÓŻ ICH SPRAWA. Szkoda tylko startujących którzy się starali dokładnie robić a tak jak mówisz przegrali przez to że ci co pół ruchy robią zaliczone wszytko mają. Goldi jakoś mało ogłoszenia mieli to było park wodny Tarnowskie Góry
Jakoś tak to było.
Miałem jechać tam to było 11 listopada w święto ale osoby towarzyszące które sama nazwa są osobami towarzyszącymi i czy to dzieci czy dorośli za to że by weszli na obiekt to by musieli 50 zł zapłacić a z niczego nie korzystając bo tylko by kibicowali startującym i dlatego nie pojechałem bo dla mnie to brak szacunku to jest dla osób towarzyszących aby płacili za wejście na obiekt jak by mieli korzystać z basenów itp.
Szkoda gadać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Maniek byle by się do WW nie zniechęcili.
Bez akcentu może być ale żeby nikt nie był" wyrolowany" no i wyniki moga byc porównywane jedynie wśród zawodników tylko danych zawodów.
Akcent ( wyegzekwowany ) pozwala na porównywanie wyników uzyskanych na różnych zawodach na których obowiązuje regulamin z akcentem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
O rany to jakaś kpina,masakra chyba ich zdrowo porąbało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
Maniek a są gdzieś wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spoko.
Mnie tylko rozchodzi się o to aby dyscyplina jak wyciskanie wielokrotne sztangi leżąc była tak ułożona w regulamin, że tak jak mówisz. Albo regulamin wyraźnie mówi albo sędziowie czy organizatorzy przed danymi zawodami mówią i pokazują jak ma to wyglądać i już. Pełny ruch zawsze a czy z akcentem czy bez to już dogadać się trzeba czy też po przez regulamin czy pokazanie danego ruchu sztangi.
Ale pół ruchy tzw. machanie byle jak sztangą, to dla mnie nie do przyjęcia i nigdy nie zaangażuje się w takie zawody i nigdy nie będę tego promować ani popierać. Dla mnie to pełny ruch i z akcentem czy bez i tyle
To ważne
Pół ruchy nie do przyjęcia nawet na malutkich zawodach.
No taki już jestem heh. Kilka lat WW trenuje i nie po to walczyliśmy wspólnie o pełny ruch i też z akcentem aby dziś bele co było.
A pamiętam jak Tadek też wiele lat walczył i wywalczył i dziś jest standard WW pełny ruch i akcent lub bez.
I to trzeba kontynuować te dzieło. Zgodzicie się myślę z tym co?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 840 Napisanych postów 1013 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12089
Na Facebooku się ogłaszali ale jakoś małe zainteresowanie chyba było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
Maniek a ile teraz na 1 raz dasz radę wycisnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Goldi nie za wiele bo częściej robię WW
Czy to z timerem czy 100 kg albo inne kombinacje.
Tak raz ostatnio na raz zrobiłem 150 kg ale 160 też by poszło. Uwielbiam maxy ale no cóż, trzeba na kontuzje uważać a już barki nie te co 10 lat temu haha i nie szaleje tak.
Ale pamiętam tak na początku roku to częściej siłowe treningi były to i 170kg 4 do 5 razy poszło. A potem już nie jechałem na siłowe treningi, tylko pompki np. 300 w pół godziny czy 100 kg x 100 powtórzeń w 40 min.
Jedna seria 30 razy potem krótka w miarę przerwa 20 razy i potem 5 serii po 10 aż do 100 powtórzeń dojadę.

No i oczywiście wyciskanie z timerem daje czadu
Myślę że dojdę do 50 pkt
Taki cel mam
Wciąż waga od wielu lat ta sama około 97 do 100 kg waga ciała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
No to ładnie szalejesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej