SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
No i dobra koncepcja Marian
Czas na młodszych . Jak przestałem popychać ludzi w kierunku WW to u nas siadło . Z iti cosik zapylamy ale na razie nie wiemy do jakiej imprezy
Myślę raczej o przyszłym roku np. XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli ale noszę się raczej z zamiarem zrobienia otwartej imprezy coś na wzór MP w WW w tym roku. Tylko kategorie bym przykręcił myslę o 100kg open ( nauczyciele klasyfikowani podwójnie ), wyciskanie z wybranym obciążeniem do wskaźnika wielokrotnego ( ciężar sztangi x ilość powt. / CC ) kobiety dostaną mnożnik ( x 1,5 ) no i podwójna klasyfikacja dla nauczycieli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O i super Tadek.
Trzeba jakoś coś robić w tym kierunku.
A nie podlega dyskusji, że Tadek jest można powiedzieć ikoną w Polsce w wyciskaniu wielokrotnym i trzeba też to wykorzystać w postaci właśnie zawodów imprez itp tak aby pokazać że ktoś starszy może też rywalizować ale bardziej pokazywać się jako gość. No kurde multi medalistą w tej dyscyplinie jesteś i super.

A ranga MP WW to trzeba właśnie zrobić tak aby był i poziom organizacyjny i abym młodych wilków już dopuszczać do WW niech też szaleją.

No i fajnie aby na takich imprezach WW zawsze stara gwardia też zawsze była czy to jako zawodnicy albo już goście.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39660
Święte słowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
widzę, że nie mam się co szykować na przyszłoroczne zawody.. współczynnik mnie wykreśla.. mogę sędziować

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Robienie dla 30 osób( a w wypadku nauczycieli moze 10) kategori to chyba nie ma sensu?
Można zostać przy tonażu ale open ?
Nie bardzo mi sie uśmiecha tworzenie kat. dla kilku osób .
Jest trochę czasu może pojawią się organizatorzy to będę ich wspierał . .


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-10-11 17:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
Ostatnie zawody w czerwcu były dla wszystkich satysfakcjonujące i ustaliliśmy, że w takiej formule będą się odbywać.
Myślałem, że to jest obowiązujące.
2

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Zgadza się tylko że współpraca ze Spartanem po zmianie kierownictwa się nie układa .
Jeżeli miał bym sam coś tworzyć to kat. nie wchodzą w grę . Ale chętnie służę pomocą innym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam no nic nie zrobisz Tadek.
Nie raz obiekt może być mały i super atmosfera i też można mistrzostwa zrobić i każdy będzie się dobrze bawić a i publiczność też doceni całokształt.

Może uda się coś znaleść.
Jakiś innych obiekt, który też będzie chciał współpracować z Wami i odbędą się nie raz fajne zawody.
Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Współpracować to by chcieli ale żeby przy tym zarabiać czego ja sobie nie wyobrażam po 12 latach organizowania gdzie raczej dokładałem .
Myślę że coś z iti wymyślimy i będzie kontynuacja może o mniejszej randze ale będzie mozliwość sprawdzenia się z mistrzami WW
Także trenować ,trenować . Sposób wykonania boju znany ( widoczne zakończenie ruchu ) , wybór obciążenia przez zawodnika też zostawimy myślę że to dobry pomysł no i rywalizacja open ( może nawet rywalizacja na tonaż będzie ciekawsza) + mnożnik dla pań ( x2 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tam słychać w wyciskaniu wielokrotnym ?

U mnie cały czas do grudnia zawody w WW z timerem w 5 min z pauzą 2 sek.
No tę chwilę na 15 chłopaków najlepszy 36 pkt
Drugi 34
Trzeci 33 pkt


Zmieniony przez - mkxxx1980 w dniu 2021-10-28 13:56:50
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium