SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4583 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39633
Muszę tirem zasuwac i turbodoładowanie mu włączyć haha


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 862 Napisanych postów 1048 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12392
Ja dzisiaj w końcu zrobiłem pierwszy swój trening bicka przy ścianie i wygląda to przyzwoicie. Było by pięknie gdyby nie skurcze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goldi. Ale dajesz czadu. Faktycznie jak ciężarówka potężna i to z turbodoładowaniem. A ja ostatnio dowaliłem 300 pompek w pół godziny. Fajna pompa haha. Nic trzeba w tym tygodniu zrobić sztangą w rytm timera i szlifować formę dalej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4583 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39633
Dzięki jak nie będzie kontuzji to ciężarówka włączy 5 bieg hehe chyba że przez upały się przegrzeje haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No Goldi ambitny plan 60kg x20
Ale Tobie to się przyda przy stole pewnie pojedziesz wszystkich bez kropli potu
Maniek 300 pompek no ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4583 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39633
No właśnie stół zaniedbałem mocno zrobiłem 2 treningi i szału nie ma a czasu mało zostało więc ciężko będzie coś zwojowac haha ale na bicka będę przygotowany hihi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tadek tak 300 ale wiesz
Najpierw na ex to 85 zrobiłem a później już krotnie przerwy i tak po 30 albo po 20 już dobijałem.
No ale te pół godziny dało mi mega. Cztery dni czułem klatkę i triceps troszkę i przednie barki i mięśnia między żebrowe i zębate przednie i skrzydła troszkę. No mega kurde pompa. Haha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Goldi po prostu zmienisz taktykę z taką wytrzymałością bica przetrzymasz każdy atak
Maniek zrobił byś jeszcze parę i czuł byś jeszcze do kompletu brzuch i czworogłowe .
Pompuj pompuj to się razem potarzamy na zawodach w pompkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4583 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39633
No przetrzymam każdego hehe tylko muszę ścięgna i przyczepy przyzwyczaić bo to inne ruchy są inne opory hehe ale mam taką taktykę jak siły nie mam to rywali brałem na przetrzymanie i sami padali jak muchy haha raz na MP wejście do półfinału zawodnik sam odszedł bo powiedział że to nierealne ileż można trzymać haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4583 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39633
Ale wracają do uginania wielokrotnego jakoś na siłę się to słabo przekłada mimo że 60kg x 12 to 70 tylko 3 razy może się wypompowalem glikogen się wypalił w mięśniach hehe może braku obycia na ciezarach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium