SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Tez myślę że ciekawiej niż w kat. wagowych trzeba by było trochę więcej popracować i sprawdzić czy robić więcej powtórzeń utrzymując wagę lub zwiększając ją czy może lepszy wynik wyjdzie przy mniejszej ilości powtórzeń i mniejszej wadze
No to taki moj pomysł na 84kg ( w 2023 ) może więcej ludzi to zachęci bo 83kg w tym roku to
Trzeba by podyskutować nad ujemnymi punktami za każdy kilogram/y powyżej ciężaru sztangi czy 1kg czy 2kg?
Np. za każdy kilogram masy ciała wyglądało by to tak:
0 pkt. 84kg - 85kg
+1 pkt. 83kg - 83,9kg -1 pkt 85,1kg - 86kg
+2 pkt. 82kg - 82,9kg -2 pkt. 86,1kg - 87kg
+3 pkt. 81kg - 81,9kg -3 pkt. 87,1kg - 88kg
+4 pkt. 80kg - 80,9kg -4 pkt. 88,1kg - 89kg
itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś coś się wybiera na zawody.

Wstawiam linka do strony internetowej ośrodka sportowego.

https://parkwodny.com.pl/2022/10/20/amatorskie-zawody-dla-kazdego-w-klasycznym-wyciskaniu-sztangi-na-laweczce-11-listopad-2/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
To wyślij im tabele żeby było po chsześcijańsku




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39655
Pewnie Rysiu będzie szalał w parku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio tam wygrałem i drugie miejsce też miałem.
Mówiłem im więcej o WW.
Ja raczej się tam nie wybieram ale może ktoś z naszej ekipy WW. Też tam duże ciężary na maksa były może też ktoś będzie chciał.
Tam było jeśli chodzi o WW połowa i masa ciała. Tabelka żywe się tam nie sprowadza bo nie mieli ciężarów, tzn. Skoki co 2,5 kg.
Ale ważne że fajna zabawa i coś tam się dzieje.
Tam jest problem z osobą towarzyszącą aby wejść.
Nie chce mi się po raz kolejny robić tam aferę znów aby wejść razem a nie tylko zawodnik startujący.
To jest święto to co, rodzina w aucie będzie czekać aż zawody się skaczą ?
Szkoda gadać.
Zamiast zachęcać do rodzinnych spotkań na takich zawodach to jest odwrotnie.
To mi się nie podoba.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39655
Może się przejadę w zależności jak będę się czuł po zawodach, mam coś do udowodnienia tam haha trochę oszukali mnie tam haha ale jak Marian wyżej napisał problemy robią z wejściem osoba towarzyszącą 25 zł musi płacić hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39655
Tam trzeba jechać 200 wycisnąć bez rozdrabniania się na drobne jak ja to zrobiłem a potem nagle ktoś mówi że wilks obowiązuje a w regulaminie pisało że największy wycisnie ty wynik hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No to zachęta poszła
To na czarną liste wrzucać a nie w powaznym forum reklamować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh oj no cóż zrobić.
Może w przyszłości zawody się rozbudują.
To wszystko zależy czy organizatorzy obiektu pan menadżer i inni jeśli mają chęć i przyzwolenie zarządu to takie zawody można naprawdę fajnie rozbudować.
No ale jak Goldi mówił.
Brak uzgodnienia na początku co i jak no i sędziowanie itp też trzeba poprawić.
Nie skreślajmy tych zawodów.
Wszystko to uzgodnienia.
Przyszłość pokaże. Ale osoby towarzyszące to myślę podstawa to dobrej atmosfery aby to rozbudować. Bez tego to sami zawodnicy sobie tylko pogratulują i w sumie tyle. Tam na siłowni się nie zmieści dużo osób i może dlatego nie chcą tego rozbudować.
No nie wiem.
Ciężko powiedzieć. Aaaaa no i dyscyplinę WW trzeba poważnie potraktować a nie takie machanie byle jak. Ale ja na siłę się nie będę narzucał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39655
Jak mi grypsko minie to pojadę tam po te 200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium