SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
p1r3k: piszesz ze forma słabo....o nic sie nie mart chłopaku....najważniejsze ze sklep gdzie kupujesz suple jest z ciebie zadowolony.....i masz 10% zniżki czasami heheh.....taki klijent to złoto....

mimo to novadexy sa the best

zostaw bo udusisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
kasteta żarcie zawsze na 1-szym miejscu, suple tylko jako dodatek, jak się coś trafi w dobrej cenie

dzidaska w stosunku do cen z Allegro mam suple o jakieś 20-30 % taniej, a jak czegoś nie mogę w takiej cenie mieć to biorę z USA, jak ktoś znajomy ściąga większą pakę, mam też rzeczy za około 40 % ich wartości (termin ważności poniżej 3 miesięcy naprzód), nie jestem durniem

Novedexy RLZ, miałem zrobić 3 tyg na tym, później 5, a jednak jadę 8 bo więcej ponoć nie warto

a tam, już nic, bogactwo korva

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2009-07-16 10:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2037
Zabawki wszamane na ostatnim cyklonie DD zabawnie było doopa piekła czasami od tych cudeniek (Nitrix DD)

Cykl 2,5 miecha
na zdjęciu brak drugiego mutanta 6,8kg
CryoTest
BCAA Olimp MegaCps 900 sztuk blistry

Masa + 9,5 kg
Wycisk na płaskiej + 12,5 kg
MC + 30 kg

Są suple, jest zabawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2037


nie weszło, sorki

Są suple, jest zabawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
PLasky za***isty zestaw, szacun za +30 kg w ciągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2037
dzięki ziomek,

to 30 kilo to może bardziej efekt rywalizacji, cwicze z 2 ziomkami, podobny staż, waga i rezultaty, był mały zakład odnośnie martwego po cyklu, i tak +30 nie wystarczyło bo qmpel ma prostowniki jak jak dźwig z Budimexu więc i tak przeskoczył mnie o dyszkę (ale to tylko do następnej porcji po wakacjach DD).
Normalnie staram się unikac sytuacji w stylu @z***ram się a podniosę, bo już wiek nie ten i stawów szkoda, ten MC to był wyjątek

Są suple, jest zabawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234


wiekszosc jest puste:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234


:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Wrzucajcie fotki swoich supli Czyli pełnych które aktualnie jecie lub zamierzacie jesc :) a nie pudełka kitrane przez 3 lata albo zbierane po kolegach :) Ja wrzuce cos jakos w sierpniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A co ty tak wyskoczyłeś nagle ?? Każdy wrzuca to co ma i tyle moze podzielic na to co zjadł i akutalnie ma zamiar czy je tam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium