SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Wrzucajcie fotki swoich supli - nie oznacza że mają to być własnie te które akurat bierzemy.

Wrzucajcie fotki swoich supli Czyli pełnych które aktualnie jecie lub zamierzacie jesc :) a nie pudełka kitrane przez 3 lata albo zbierane po kolegach :) Ja wrzuce cos jakos w sierpniu :)

Zanim zaczniesz sie wymądrzać w nie swoim temacie przeczytaj co miał autor na celu zakładając ten temat

Zrobilem ten teamt bo jestem ciekaw waszych zbiorów widziałem raz foto kolesia co miał prawie cały pokój tego

Ewidetnie widac ze autor chcial foty zbiorów a nie tego co akurat jest wciagane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie będe sie wymądrzał ale siedze w tym temacie od początku, i wszyscy wrzucaja stare i nowe suplementy.

Więc jak to jest ? Tribulus zadziałał na Agresje ??


aa i "EWIDENTNIE" - większość użytkowników Interpetuje te słowa czy też te zdanie inaczej od Ciebie.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-07-17 13:09:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Podając interpretacje tego zdania nie chcialem by to zabrzmialo ze mozna tylko wrzucac foty swoich zbiorów :) Dla mnie powinno sie wrzucac to i to. Moja wypowiedź tyczyla sie tylko pizama88 ktory pisze że w temacie nie chodzilo o wrzucanie fotek zbiorów :) Wrzucajcie fotki swoich supli to to i to :) nie jest jasno okreslone jakie te fotki maja byc :) jabolcokk źle mnie odebrales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Fiu fiu ale nerwowa atmosfera...wieej luzu co po niektórzy...

Yyyyy w ktorym momencie sie wymądrzałem bo nie ogarniam?

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2009-07-17 13:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Żarty były a nie nerwowa atmosfera, atmosfera to moze być niemiła bo białku w pokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Wiesz szef moze i zart z twojej strony i akurat w tym temacie jest luźna atmosfera ale sledząc np testy to tam az zal dvpe sciska ja nie wiem czy tam niektore chłopaki dojrzewają czy tez za duzo omki ładują ... nie wiem czy jestes w temacie ale jezeli ktos w tescie sie wypowiadał negatywnie to jeszcze troche i by go inni zagryźli.Np po wypowiedziach kolegi "sandłicza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2037


Uzupełnienie braków Ciekaw jestem tego UYM bo przysłali smak Fudge Brownie (krówkowy???)

Masujemy ))))

Są suple, jest zabawa...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium