SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
P.S. anglicy to cieniasy i lamusy, kiedy widzą ciężką serię na sztandze i moją koszulke Polski czy Cracovi to pękają jak kondomy

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POLSKA górą fajny zestaw supli. A ogolnie co powiesz o tej firmie met-rx czy te produkty są godne polecenia? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
metrx spoko...przede wszystkim bardzo tanie (tańsze niż olimp) no i dobre ale musze jeszcze trochę więcej rzeczy z metrxu przetestować. Ogólnie to troche wieje klasyką z tej firmy, nie spotkałem się ze stakami czy innymi mieszankami tylko pojedyńcze produkty...fajnie gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział na temat tej firmy bo sam jestem ciekawy...
P.S. CNP PRO PEPTIDE to ekstra klasa - reszta paszy białkowej to druga liga POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777


Mega zestaw

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
testosterol i biosterol----->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
mentos_ wiem ale były zakupiony w innych celach.

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
W celu wyrzucenia do kosza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455


a o to i moje jedzonko tyle ze x pand, massacra i nitrix zjedzone brak jednak puszki z HP.

Teraz tylko czekam na Horse Power!! i zaczne nowy cyklik zimowy.

Zmieniony przez - bartekstan w dniu 2008-10-28 20:40:47

" Ja zyje jak chce, ja nic niemusze, dlatego mam czysta dusze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Ja jak na razie szamie Xpanda! Kreatynka w smaku jest cudowna! A jezeli chodzi o fotke to zrobie cos jutro i postaram sie wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
co to za atlas klej do płytek?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium