SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Ja narazie nic do niego nie mam, może oxy-gen robił jakiś syf i już został taki stereotyp tej firmy. Ja jem max gaina 100g po treningu razem z ultimate protein. Przytyłem 2 kg chyba w 2 tygodnie, a diety pilnowalem srednio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
i sądzisz że te 2kg w te 2 tygodnie to mięśnie? jakbym jadł 3 czekolady z białkiem po treningu i to całkiem możliwe że też bym przybrał te 2kg
nie odbieraj tego jako atak po prostu tak się tylko śmieje ja wole oxygen'a unikać, a skoro Ty jesteś zadowolony to proszę Cie bardzo korzystaj z niego

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2009-06-17 12:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Nie no nie obrażam się, sądzę że mięśnie bo co innego? Jestem totalny ekto i w tluszcz raczej nigdy nie przytyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Chłopie jak przyrost masy mięśniowej trwałby tak krótki okres czasu, to każdy byłby niezłym kox-em .
Chociaż, przy tym stażu to kto to tam wie...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Haha apropo tego co mówisz. Zobacz ekstra książkę, a zwłaszcza efekty po 2-3 miesiacach (w polowie opisu aukcji).
http://www.allegro.pl/item654702567_chcesz_rzadzic_na_silowni_sprawdz_kreatyna.html
Sory, za linka, najwyżej usuńcie posta, ale totalnie mnie to dobiło :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
A w to że pijąc mleko będziesz wielki lub abb gymnic z telemarktu lub mango wyrobią Ci mięśnie też wierzysz?? Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak reklama?? ile masz lat? ogarnij się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Przestańcie zlewać się z BBek, nie tylko on jest takim kretynem, zobaczcie ile ludzi to kupiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055


Obecnie odpaliłem taką rakiete.

Musze przyznać że w.y.p.i.e.r.d.a.l.a z łapci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Yakuza meeeeeeeeeega zestaw

nowy dorian? a to niebieskie z gaspariego to novedex?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Smokealot - nowy/stary - ? po czym rozpoznać? wiem że klepie elegancko - już raz robiłem na nim cykl i też klepał.

To niebieskie to Nolvedex XT - tak jak ujrzałeś Narazie lece na MZB jako lajtowy buster teścia Nolvedex pojdzie po koniec cyklu żeby wyrzucić troche wody + podkreślić definicje - nie wiem czy on w czymś pomoże bo powątpiewam w jego działanie ale zobaczymy..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium