SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7813
Dzieki za odpowiedz nie mam teraz za bardzo kasy i sie zastanawiam nad tym jabłczanem z BIO TEH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jabłko to jabłko i każdy na forum ci powie to samo. To z BioTech'u jest tanie i bardzo wydajne, za 31PLN dostajesz 60 porcji. Zresztą ten ester z Vital'a chyba też 30PLN kosztował, ale jak działa nie wiem, za to jest pełno tematów o tym produkcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
chłpie jakie podtrzymanie, przecierz to fast action to tak jakbys se aplikował 2 listki srajtasmy doustnie!

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Na foto nie są wszystkie PH, jeszcze jest w drodze pare puszek z cukierkami to raz...
Po dwa jak nie brałeś tylko wyczytałeś gdzieś tam gdzieś tam, że FA to łajno to wyjdź i zamknij drzwi.
To tak jakbym nigdy nie miał wziąć Test-A-Boost bo kiedyś ktoś się tym zblokował zamiast odblokować i ten supel ma złą renomę.
A jak ty lubisz łykać srajtaśme i nabierasz na tym masy to powodzenia i polecam mole albo velvet, ma kilka warstw więc i masa pewnie pójdzie lepiej

PS. To pewnie dlatego, że oddychasz tlenem buahahha.




Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-06 19:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
bo TAB TO g****

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wiem, wiem.. Jak He man możesz zaglądać do tabsów przez opakowanie i badać wzrokiem ich skład, stąd twoje dane i stąd twoje uprzedzenie do tych produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
sa rozne opinie na temat ph jedni wola to drudzy tamto aczkolwiek prawda jest ze poza innymi skutkami ubocznymi watroba daje tu ostro popalic wiekszosc ludzi woli iniekcyjne srodki zwykle saa

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
doklaniej chodzi o to ze koksy juz istnieja od wielu lat a PH to taka nowosc o ktorej jeszcze nie wiadomo wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Co nie zmienia faktu, że i PH i SAA idzie sobie zrobić krzywdę gdy nie posiada się podstawowej wiedzy o tych środkach, ale nie o tym była mowa...
Z kolegą z Eterni oddychającym tlenem pokłóciłem się o coś innego.

Fakt faktem Polacy mają taką mentalność, że jak coś jest nieznane i obce to trzeba to atakować bo to na pewno jest złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
chłopie ale mi nie chodzi o to ze ph jest złe, bo sam ich używam ale nie FA miałem od nich S DROLA i to jest jedno wielkie g****, tam chyba jest cukier puder nasypany. zresztą piszesz, ze czytałem post o ph w dopingu. to przeczytaj go cały to sie dowiesz czym jest firma FA.
a co do taba,to też go używałem ale tą druga wersje, która nie działała, aha a niektóre kapsy były puste. im mam obiektywne spojrzenie na to gdyz uzywałem samego 6 oxo z ergo, i ten cały tab to sciema.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium