SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
chlopaki az mi sie milo na serduszku robi jak was slucham ;*

hehe


sandłicz - zjadlem suple o wartosci ok 1000zl - no i...?

mam 35 w lapie, na pompie ze 36 bedzie

ostatnio jak bika spompowalem suplami za ponad 120zl to mialem ze 37

pudelek na chacie mam, bo przydaja sie do roznych innych rzeczy

jak bys chcial to moge Ci rozpisac cykl redukcyjny...

chociaz nie wiem czy nie jestem za maly by sie udzielac w dziale, bo tam podobno ponizej 70kg nie mozna sie wypowiadac



jestem leszczem i lubie to... ciesze sie ze mam to co mam


to moja ostatnia wypowiedz w tej glupiej dyskusji w tym temacie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
Niech ktos w koncu zbanuje tą ciote sandwicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kenzoo jak dawkujesz whiskas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Każdy człowiek jest inny jeden ma typ budowy mezomorfika i jest bardzie mskularny naturlanie niż gosc po jakims tam stazu treningowym i wydanej kasy na suple. Jeden ma wieksze braki w diecie i wyda wiecej na bialko i gainery a drugi ma dobra diete i nie musi. TO co moze niedlugo bedziesz liczyl sandwitch ile kto wydał na diete i ile ma z tego w bicu

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
wiesz 35 w lapie to ja mialem po 2 latach cwiczen, zaczynalem z waga 53 kg i lapa 27, zrobilem 12 cm na sucho w 3 lata i jestem z tego dumny, nie raz mialem chwile slabosci, ale dalem se rade i szedlem do przodu i wiem, ze jak zaczne brac suple to bede rosl dalej tylko chce zaczac ten proces jak najpozniej pozdrawiam was, ja wiem ze was to boli, ale to wasz problem. Czego jak czego ale genetyki to ja nie mam, na dodatek mam dosyc ciezka chorobe gentyczna utrudniajaca mi trzymanie diety, ale to juz moj problem Moje poglady bede dalej wyrazal czy wam sie to podoba czy nie. Niektorzy maja widze mentalnosc typowego Polaczka, ale w kupie sila, jezdzcie se po mnie dalej, no dawaajcie wrzucajcie mi a ja dalej bede sie smial z ludzi co nie zrobia 35 w lapie bez stackow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
warezz oto dawkowanie:
1-52 tyg : 40g e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
My Cie ignorujemy

jezeli chcesz zeby ktos po Tobie jechal to wyjdz z domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
Hura sandwich nie bedzie sie ze mnie śmiał bo ja zrobiłem 40cm w łapie bez staków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dajcie se wszyscy siana
i zacznijscie wrzucac fotki pozadnych zestawow

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium