SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718




Do tego jeszcze glutamina i z takim zestawem ruszam od stycznia Ostrowie kupilem pierwszy raz w zyciu wiec mam nadzieje,ze bedzie mi jakos w miare smakowac

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
jeslu chodzi o ostrovie to jak masz kase to lepiej sobie ją darować.. tez niemowie ze jest zła ale jak masz wiecej kasy to lepiej kupic cos lepszego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
No coz, teraz przed swietami i sylwkiem srednio z kasa wiec zainwestowalem w ostrowie; jak bedzie bardzo kicha to jak mi sie skonczy to kupie cos innego (chociazby jeszcze jednego nitroprogena).

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ostrowia waniliowa z nesquikiem jest nawet nawet ale sama to kitowo smakuje.. np teraz mam Ultimate Protein z treca i róznica w samku jest kolosalna... a najlepiej smakuje Sytha-6 truskawkowa. Tez sie zastanawiam na nitroprogenem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35640


Tutaj mój skromny zestaw na styczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ej ta masacra to coś konkretnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
widzę pierwsza osoba pochwaliła się masssacra ^^,
Jak coś to zdaj temacik jak daje kopa

Creatine ładny zestawik ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


A to mój nowy zestawik na nowy roczek . Wesołych Świąt !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
creatine ładny zestawik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Koluszek Zdrowy zestaw:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium