SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448


l-karnitryna z treka zjedzona ta w szarej puszcze 2 nie jem narazie. no i hmb koncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Ale różowa świnka nad Odżywkami whahahah Nice one xD





polaco_92 fajne połączenie NO-Xpload , Nitrobolon ale ten Horse Power jak widze te opakowanie to odrazu na wymioty mnie bierze jak przypomne sobie smak

Zmieniony przez - smerfikos w dniu 2008-07-30 18:25:58

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


zestaw mały, ale bombowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
smerfikos nie smiej sie dostalem ja na zakonczecie na zakoczenie podstawowki chyba 4 lata temu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
smerfikos MHP MAss w smaku dobre, zapycha?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Polaco_92 wiadomo że NO-Xpload zjesz bez problemu bo jest zaje***** w smaku , dobrze sie rozpuszcza , pompa tez fajna . Jak za tą cenę to za***i**** się opłaca . Pozdrawiam i napisz po cyklu co i jak :D

Maniek_M mam Cookies 'n cream. Smak zajbsity w środku pływają kawałki ciasteczek :D Porcja to 3-4 miarki wiec wody mało nie wlejesz jak rozpuścisz to na 400 ml wody to jest zapycha :) . Ogólna ocenka 10/10 . Super smak rozpuszczalność tak samo .


koksmaciek przecież żartuje Ale świnka wpasowała się w odżywki ładnie jej tam i chyb a wygodnie

pzdr.


Zmieniony przez - smerfikos w dniu 2008-07-31 09:39:28

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
A tutaj kolejne fotki moich supli :P

Six Star ( CZEKO )

1.



2.



Shock Therapy ( Wild Punch Kicker )

3.



4.



Cell Tech ( Fruit Punch )

5.



6.




Jutro dodam jeszcze Up Your Mass dziś wypiłem i zapomnaiłem zrobic foto :) Z tyłu na zdjęciach błoką się Animal Pak , Animal Flex , próbka Kre - Alkalynu i 3 kapsu L-Glutaminy ;}



pzdr

Zmieniony przez - smerfikos w dniu 2008-07-31 14:16:05

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
fajne masz lyzeczki ;d nie to co moja w kreatynie olimpowskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698


Nie wiem może czegoś tu brakuje,nie wliczając białka bo je muszę dokupić.I przy okazji mam pytanie dotyczące kreatyny.Zakupiłem opakowanie CREATINE MAGNA POWER i CREATINE MEGA CAPS.Brać razem,osobno? czy w jakiejś kolejności?? i jeśli możecie dajcie odpowiedz ,a może to głupie pytanie bo sie w sumie skaldem nie różnią.Dzieki

Łapa rośnie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium