SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 386066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
Czarnuchok ;] czuje sie dumny że ktoś "wyżej" zgadza sie z moim zdaniem xD

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702


RemyLogan ten jabłczan jest BioTech'a. No Na fotce jest mono vitalmaxa puste a tauryne i mono universala planuje na drugi cykl wziąść. CP biore przed trenem tylko a TCM biore rano na czczo w każdy dzień. Dextro obydwie puchy pełne ale nie używam za często. Mutanta i ostrowie według braków w diecie. Iso Plus pije po treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
juz 4 raz wrzucasz zdjęcie swoich supli... Chociaż zestaw fajny, nie powiem! xD bedize niezłe masowanie

Czarnuchok ty sprzedajesz gainbolica na allegro? jak tak w zestawach po 4 xD to może nawet od ciebie kupilem ;d

Zmieniony przez - Dickmaster w dniu 2008-11-03 18:16:14

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
moze i 4 raz wrzucam fotke ale teraz wyjaśniłem co i jak bo zadawali pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dickmaster - mozliwe, kiedys byla taka promocja ogolnopolska na 4kg gainbolica :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
http://allegro.pl/item471419759_nowosc_shaker_pro_40_opatentowany_system.html

jakis pan tam sie shakerem chwalił a widze ze juz na allegro takie sprzedaja heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
drogi taki szejker... ja tam wole standardowy a 50 zł (licze już z przesyłką) wole przeznaczyć na jedzenie albo jakąś odżywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
no ja tez mam takie najprostsze i to chyba oba za free przy jakis zakupach dostalem ;] ale ktos tam chyba wychwalal ze fajny wiec tak dalem linka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam
moj zestawik atualny
byly jeszcze batoniki ISOBAR, ale juz zjadlem :D i BCAA ale też zjadłem

a idzie do mnie dosc duza porcja omega-3 i chela-mag oraz Creapure z Kaizena i shaker, bo ten z olimpa jakis taki gowniany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

forma lato