SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jakis cel w fitness Czy dla siebie cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ćwiczę dla siebie, zgubiłam już troszkę :) Zaczęłam w połowie lipca. Teraz miałam miesiąc przerwy- podkręcałam metabolizm do czerwoności :) Od poniedziałku właśnie zaczęłam i myślę, że całą zimę będę tak jechać. Cóź... co do preparacików to aktualnie jestem na TSE + Dyma. Do tego dorzucam witaminki i omega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Hehe na początku jest ciężko :) Później... kwestia przyzwyczajenia. Straciłam sporo kg, więc to daje mi motywację do dalszych ćwiczeń. Dziękuję ślicznie J. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
ten 8. minute: abs, to tak wymyslony raczej pod leniwych amerykanow i nie dokonca jestem przekonany co do niego proponowal bym sprobowac a6w osobiscie bylem zadowolony do tego dobry trening interwalowy i efekty murowane

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Teraz chcę przetestować to :) Zobaczymy jak efekty po 3.- 4. tyg. będą się przedstawiać. Każdemu podchodzi coś innego, jak nie spróbuję to nie będę wiedzieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680


narazie tylko tyle miałem jeszcze 420 kaps kredy z olimpa 1250 ale w blistrach(wiem że mało ale jak na 5 miechów treningu i bardzo ograniczony fundusz...) w każdym raize prosze nie komentować"koooleś nazbieraj najpierw coś" bo też sie chce pochwalić tym co mam

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Zamiast tej Tauryny i Aminokwasów Twaróg byś se kupił lepeij byś wyszedł na tym Witaminki i dibencozide ok podobno na aptet działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
jak jadłem te aminokwasy to miałem jeszcze większy apetyt niż po dibencozide

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
apropo redukcji . ja mam w domu thermo shape ... wazne do lutego;d jakos mi to niesiad.. zgaga itd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium