SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384337

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2371


2. zjedzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
co to jest na drugiej focie na gorze po prawej? Biale opakowanie z czerwona etykiet. To mniejsze i to wieksze.

pierwszy sog na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to nie beda jakies witaminki z univarsala?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
giecik konkret ile hajsu za wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie liczyłem
pare zostało z kiedys
np lipo i tight resztki zostaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
giecik - konkret

brales juz novedex wczesniej albo ph/saa?

ja nie. Raz wlasnie tylko novedex i tez 2 puchu ale w trakcie tak mi sie podoboalo ze dokupilem na szybko trzecia i pojechalem dluzej

fajny zestaw. Same mocne i konkretne produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
SAA nie brałem i brac nie będę
levka szamalem juz ze 3 razy, zarówno stara i nowe wersje
novedexa nie szamalem jeszcze

będzie redu w oparciu wlasnie o novedex i leviathan
dojdzie do tego jeszcze tribulus
reszta jak widac na focie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2371
TO na górze to Clenburexin w samym rogu uciete. a Tamto to witamina C taka duza puszka nawet stoi na kreatynie i juz nie produkują takich witamin.. i Vigor+ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780


a to moje zjedzone
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium