SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Sa tacy co zbieraja znaczki, itp i sa tacy co zbieraja kolorowe puszki po suplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Po prostu człowiek uczy się na własnych błędach.
Oglądałem tutaj wszystkie strony i niestety niektórzy dalej myślą że suplementacja to jedyny dla nich ratunek.

Trudno... Ale chociaż jest radocha bo zjadłem mało tego a widzę ze lepiej wyglądam od innych którzy zjedli tego tony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Volferine zgadzam sie z tobą ja tez raczej nie wybrałem drogi na skróty bo tak można nazwać nie których którzy stosują suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Volferine zgadzam sie z tobą ja tez raczej nie wybrałem drogi na skróty bo tak można nazwać nie których którzy stosują suplementy zycie jest zbyt krotkie, aby byc malym ...
Jak droga na skroty ewentualnie dopalacz, 6 bieg

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Podzielam zdanie ze człowiek uczy się na własnych błędach. Sam lubie testowac rozne rzeczy aby dowiedziec sie jak na mnie dzialaja i co moge nimi uzyskac, dzieki temu wiem ze niektorych juz wiecej nie kupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
moich puszek tam jest z 5 ;] reszta kumpla... a cwicze dopiero od maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26


[imghttp://img48.imageshack.us/img48/2284/spotsof0.jpg">



Jak narazie zaczynam ćwiczyć (mam 16 lat). Pierwsze zakupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Dopiero zaczynasz ćwiczyć i już sięgasz po suple i odżywki.
Zresztą jak połowa tego forum....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
"macham" sztangą od ok 2 lat. Wcześniej tylko na wytrzymałość ćwiczyłem. ALe na mase i juz tak konkretnie od maja br. Na razie robie 1 miech przerwy od koksu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290



Zestaw na mase Gainer białbko i witaminy na 2 cykle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium