SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no u ciebie wcale nie lepiej.nie lubie jak ktoś sie z kogoś śmieje jeszcze jeśli chodzi o siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
widzę że większość posiada już spalacze
i w znany zestaw S+S =D a macie tam odemnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandwich16 idz coś zrób z 38 w witce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
właśnie.. nie nasza wina że rodzice ci nie pozwalają kupować supli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślałem, że skoro typek szydzi z tematu, to jakoś wygląda.
a tutaj masakra 38 w łapce - kiedy to było, jak się urodziłem miałem więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
ano szydze i to porzadnie i wcale nie z ciebie fight ani z paru innych ludzi Nie szydze z ludzi co maja porzadne wyniki silowe lub masowe wspomagajacych sie odzywkami czy nawet saa Szydze natomiast z ludzi co nie maja tego 38 (z ktorymi rzekomo sie urodziles czy miales je w jeku 10 lat w co niewatpie ) w lapce a zjedli x kreatyn i x innych rzeczy i mysla ze dobrze robia. Co poniektorzy wiedza wiecej o suplach niz o treningu, odzywianiu i swoim organizmie, a to nie jest za normalne, BA ! poswiecaja wiecej uwagi na temat supli, wiecej o tym czytaja, przeznaczaja wiecej pieniedzy, a i tak z tego nic nie maja bo nie umieja cwiczyc Widze tu klub wzajemnej adoracji ktorych obrazilem swoja wypowiedzia bo prawda boli, od razu atak na osobe ktora mysli inaczej niz wy. To jest wasza kasa ktora przeznaczacie, nie mam zamiaru nikogo umoralniac i wpierac ze wydawanie kasy na popularne produkty typu HMB (to tylko przyklad) jest nieoplacalne robcie co chcecie, ja wyrazam wlasny poglad. I prosze was nie trzeba miec 55 w rece aby moc sie wypowiadac na temat odzywek co nie? Nie wiem co to ma do rzeczy, a ja i tak dalej bede sie smial z ludzi wazacych ~80 kg co zjedli 6 kreatyn, 10 puszek aminokwasow co wola wydac na cykl 400 zl niz 100 a efekty beda i tak porownywalne itp itd, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Sandwich16- ale to jest już ich sprawa co i ile biorą, kazdy startuje z innego poziomu, nektórzy bez supli osiągną zadowalajace wyniki a inni na to muszą wydać troche $$$ i włożyć w to dużo pracy. Wiec nie widze powodu żeby kogoś wyśmiewać z tego poodu że jest mniejszy a bierze suplementy. Pozatym ich pieniądze ich sprawa co z nimi zrobią

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
wiem o czym mowisz, ja na przyklad startowalem z najnizszego pulapu z jakiego mozna wogule startowac (53kg wagi 27 w lapce na klate 25 kg w seri) i zrobilem 30kg masy a jadlem az jedna kreatyne za 40 zl Wiele razy nachodzily mnie mysli o saa lub o wydawaniu mase kasy na odzywki, ale stalem twardo przy swoim i patrzac z perspektywy czasu to moze kokosow nie ma, ale jestem na dobrej drodze i za jakis czas bedzie sie czym pochwalic Wydaje mi sie, ze trzeba ludziom mowic prawde jak jest i mobilizowac do tego zeby cos z siebie dali, a nie mowic im ze jest swietnie i cacy Ja ludzi oklamywac nie bede, jak ktos wyglada ***owo nie bede mu mowil ze jest super, jak ktos je dziesiatki kilo supli rocznie i wyglada slabo to tez nie bede mu cukrowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
to ja startowałem z jeszcze gorszego poziomu teraz też jest słabo ale wszystko idzie do przodu. I też miałem tylko 1 cykl na kreatynie (ale chce zrobić 2 na czymś mocniejszym (moze Storm+Shock) ale przy treningu na 100% i diecie z dużym dodatnim bilansem kalorycznym bo bez tego ani rusz). Wiadomo jak ktoś kupi suple to chce z nim wyciągnać jaknajwiecej i nie bedzie sie obijal podczas treningu ani olewał diety.

Z drugiej strony masz racje jest dużo takich co tylko na suplach jada i myśla ze to jest wszystko.Ale też nie ma co patrzeć w profil ze ktoś jest mały a bierze np. kreatyne to odrazu jest k** itp.

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium