SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
ja od razu chcialbym dodac ze ten ostatni rok byl przelomowy dla mnie od kiedy zamienilem polskie firmy na amerykanskie naprawde zupelnie inne treningui zaangazowanie checi no i efekty

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
sandwich

tutaj tez zaczales tak bezcelowa dyskusje

https://www.sfd.pl/Wrzucajcie_fotki_swoich_supli-t311313-s72.html

smie twierdzic ze jesli znow bedziesz robic smietnik w tym poscie to w koncu ktos da Ci bana

nie podoba Ci sie to ze wklejaja zdjecia - nie patrz

proste

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
chlopaki czym wy sie podniecacie jak bym widzial z 10 lat temu stojace u niektorych puszki od piwa na szafkach haha
sory ale to jest poprotstu zenujace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Mają - więc się cieszą. Niech wklejają :D na zdrowie :D
niektórzy potrafią się cieszyć z małych rzeczy, i to jest piękne jak dla mnie, a nie żenujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
kasteta - ile wydałeś na swóje zabaweczki i czy masz już rozpisaną suplementację???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
ja zaczynałem z jeszce nizszego pułapu niz ty Sandwich miałem diete trenowałem i co niestety mam taka pzremiane materi ze strasznice ciezkomi p[rzytyc u wierz ze potrafie oddac to co zjadłem 5x dziennie

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Dawanie zdjec supli, ktore sie kupilo do aktualnej badz przyszlej suplementacji – spoko ujdzie
Ale rozbrajaja mnie kolesie, ktorzy trzymaja puste puszki po odzywkach, od poczatku swojej kariery z silownia

Pozdro dla kolekcjonerow hahaha – dobrze jest mieć jakies hobby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
na suple na [przyszly rok koło 900$ sie zakreci... bez odzyw

ale oprocz tego nie mam nałogów wiec przezyje ;-p

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Widze, ze co niektorzy mogliby jezdzic juz fajna furaka lub Husqwana WR, Aprila RX he he

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
"Mają - więc się cieszą. Niech wklejają :D na zdrowie :D "

z tym na zdrowie to nie przesadzaj

siodema widze, ze jestes jedna z tych osob, ktore uderzam swoimi pogladami, zreszta to bylo adresowane do paru osob, miedzy innymi do ciebie Tamta wedlug Ciebie "bezcelowa" dyskusja miala podobny charakter do tej co zaczalem przed chwila Chce po prostu zobaczyc jakie efekty osiagacie skoro wydaliscie na suple pare tys. zl nie ? Niektorzy upatruja w suplach z tego co widze chec, motywacje, zaangazowanie, sile, poprawa nastroju i nie wiadomo co jeszcze, to sa tylko dodatki, jesli nie macie motywacji, pobudzenia i checi na trening bez supli i musicie sie wspomagac w tych kwestiach przykladowo to slabi z was zawodnicy po prostu. Rozsmieszaja mnie specjalisci od suplementacji co nie trenuja x lat, i ich wyglad nie swiadczy o tym ze tyraja na silce pare ladnych lat i tyle ode mnie. Mam po prostu odmienne zdanie i je wyrazam, mam do tego prawo. Gadanie jesli ci sie nie podoba nie patrz na zdjecia i wyjdz tez jest smieszne, gdyz gdybyscie kupili za 10 tys zl supli chowali w szafie i jedli i nie wrzucali na forum zdjec to by bylo ok, ale ze wrzucacie to na neta to liczcie sie z krytyka innych, dla mnie ludzie co maja 35 w lapie i lapia sie za stacki to slabi ludzie nei tylko fizycznie ale i psychicznie, swoje zdanie mam.

ps. koy rozumiem ciebie bardzo dobrze, dobrze wiem, ze sa sytuacje gdy suple nawet na poczatkach pracy na silowni sa przydatne u niektorych osob, byc moze u ciebie wlasnie byly one niezbedne, ale nie oszukujmy sie wiekszosci po prostu ie chce sie wcinac tych 4-5 tys kcal dziennie, trenowac jak wol, spac codziennie po te 8 h i czekac na efekty tylko chca wszystko na szybko i kupuja od razu wiele supli liczac ze ich "roz***ie" a niestety to jest taki sport ze szybko nie ma nic.

ps. Siodema jak sie upominasz o tego mojego bana to popros zeby mnie zbanowali jak prawda boli, ja zdania nie zmienie ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tauryna- same zalety? Jednak nie...

Następny temat

Jaki booster najlepszy ??

WHEY premium