SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
steven brzydkie te żarty Twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@xper zwierzeta, nic poza tym, nawet gorzej niz zwierzeta


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Dremor

No to się cieszę, jeden woli lody inny schabowy


Wybrałem tą opcje, która brzmi bardziej wiarygodnie




Dremor

Oczywiście, najłatwiej tak zakończyć sprawę, bo masz pewność że nikt nie będzie miał beki z Twoich poglądów;) Najłatwiej to zjeżdzać każdego dookoła. To naprawdę nie takie trudne, jeżeli zna się cokolwiek o sympatiach politycznych ofiary;)


Spokojnie To był tylko sarkazm W wyborach głosuję zawsze na osobę z mojego regionu, która najbardziej mi odpowiada (niezależnie od barw politycznych)


Zobaczę co się wykluje z Ruchu Republikańskiego


Zmieniony przez - Devoniusz w dniu 2013-09-08 15:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
bonus bgc na mixie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
DEvoniusz, no to mamy inne podejście w tych sprawach;) Ale jestem zszokowany że można z kimś się w ogóle nie zgadzać, a przy okazji prowadzić normalną dyskusję. Shake proteinowy dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Xper nie wiem, jakbym przymasował to mnie mogą na plakaty wrzucać

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no a brałbyś sterydy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nie, ale nie wiem czy oni planują też to, czy tylko żywienie, plan treningowy i suplementacje. Wiadomo, że o tym nie napiszą. Pewnie jakby mnie wybrali ale kazaliby mi koks brać to bym odmówił.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^
gupiś suple,diete, przed wszystkim witamnki darmowe a ty byś odmawiał? możemy się dogadać tak, jak się dostaniezs to mi oddasz koks jak nie będziesz chciał wbijać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium