SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
k***a, właśnie tak wyglądam i tak się ubieram :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to przegrałeś życie we wrocku ;/
nawet kondi Ci pewnie wyebie jak Cie spotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kondi nie słuchaj go, daj spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
lord raV





przesadził z pokazaniem miesnia posladkowego
co to co agent?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sorka stary, będzie wp******

Ja może będę z siłką w fajnej sytuacji myślę, na awf coś powinno być xD Byłem dziś we wrocku zawieźć podanie o akademik.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dla mnie kulturystyka to zawsze troche pedalstwo było. i nie sport tylko wybory miss jakieś, nie pisze tak bo rzuciłem pompowanie bicków na rzecz lania po mordach ale taka prawda chciałem kiedyś ten temat, że to nie sport poruszyć w dziale kultyrstyki ale to pewien ban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No kulturystyka moim zdaniem to lekkie zagalopowanie się moim zdaniem. Lepiej walić w p***ę xD

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja pisgam jak oni sie podniecaja jaki to wymagajacy "sport". jaki kvrwa sport? czym to sie rózni od wyboru miss? one tez cwiczą, mają diete itp a to wszytko tylko po to by lepiej wyglądać, cokolwiek to znaczy. bb tak samo, pakują te bicki i koksują żeby być "ładniejszymi" i prężą się w galotach przed głównie męsko sceną. sport to lekko atletyka, sw, sporty drużynowe. gdzie trening ma na celu rozwijac umiejetnosci itd a co to za umiejetność napinania bicków na scenie? im trening ma pomagać w upiększaniu się a nie rozwijaniu skilla jakiegoś

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-08-30 23:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No powerlifting lepszy, w ch** bardziej sport.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Imho kulturystka bardziej sport niz formula1, w BB tez idzie zwiekszac skilla, lepsza technika, wiekszy ciezar. dlatego ja bym nie przesadzal z tym ze to nie sport

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium