SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
będzie stanowisko komendanta momentalnie jak napiszę w papierach, że już jako cywil zlokalizowałem i rozbiłem szajke ćpunów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Młodzież zawsze szuka czegoś, co zdolne pokonać stare, przełamać skostnienie tego w czym wzrastała. Najlepiej niech posługuje się tym heros, mocarny pół bóg, który zdolny jest do czynów wielkich. Komentarze, nazwy filmików z jkm cechuje często wyrażone specyficznie zadowolenie ze znalezienia herosa, co to za nich, za komentujących - odp*****la tamtym, co to od naszego mają inne zdanie, istne masakry :)

Warto prześledzić ewolucję ukazywania się korwina, jego autoprezentacji.
To może być trudne, bowiem przez długie lata używa tych samych lub podobnych porównań często gęsto itd.. Ale pewnie i warto, gdyż pięknie się np. uwidocznia skala rozrostu wtrętów o sobie i zmiany ich rodzaju zależnie od okoliczności ( szczególnie w kilku ostatnich latach adresuje all głównie do tych, co nic nawet czasem o nim nie wiedzą, więc jakoś musi przemycić, że i on np. spotykał znanych ludzi, walczył z komuną itp. ), które go stawiać z założenia mają w świetle heroicznym troszeczkę, ale zarazem bez maski fanatyka co z komuną walczył na śmierć, tylko z taką gębą rozsądnego kombinatora, co wie jak się wszędzie odnaleźć za sprawą praktycznego zmysłu...
Jako się rzekło, może to być czasochłonne i ogólnie z różnych przyczyn trudne.

Jaki koń jest, każdy widzi. Inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
robie pizze z kalafiora, później wrzuce fote jak wyjdzie.
jak się nie uda.. to też wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lapcie gifa z geniuszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a chyba to przez to ,że ma takie uber doj**ane nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zastanawiam się czy sobie gali na żywca nie obejrzeć w końcu. nażre się, zdrzemnę i wstanę w nocy, a potem odeśpię rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
zaproś sobie jakąś małolatkę żeby cię obudziła

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
u mnie już cola i ciastka czekają na ufc

Dzisiaj jeszcze jak bądź ale w środę trzeba oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
dobra już wiem co jest w środę

Zmieniony przez - orfeusz88 w dniu 2013-08-31 20:21:46

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
o której gdzieś tak ME sie zaczną? może też się skusze

zresztą pjerdole, jak mam na jakimś tnącym steamie po nocach oglądać to wole sobie jutro w południe w HD ściągnąc

nawet zjadliwa ta pizza z kalafiora (nie, nie z takiego na uchu)


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-08-31 20:37:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium