SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161920

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pyerdolę bary, mam cały wieczór siedzieć i słuchać pseudoekspertów?

Wolałbym sam w domu na kalkulatorze oglądać

Ja tam robię zrzutę z kolegami i u mnie w chacie oglądamy, bez zbędnego pyerdolenia za uszami;)

BTW nareszcie udało mi się podciągnąć 4 razy z 54 kg. Jest moc.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-09-26 16:17:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
A jak to zamowic na tv :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ty się już nie interesujesz mma, więc Ci niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
już chyba lepiej w barze niż w domu z kilkoma osobami co też nic nie ogarniają, z trenującymi i ogarniającymi to jak najbardziej. Jak wczesniej pisalem ogladalem pare gal z typami co się o mma dowiedzieli jak pudzian zawalczyl w ksw i nie polecam

o chvj, nie sądziłem, że dipsy na kółkach gimnastycznych będą takie trudne :D dzisiaj przyszły, genialne są. Kółka+drążek i nic więcej nie potrzeba, później plecak z kamieniami jako obc i jazda. Po przejrzeniu yt w poszukiwaniu ćwiczeń na kółkach i wypróbowaniu stwierdzam, że mam żałośnie słabe core
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Gdzie ty te kolka w domu zamontowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Moi kumple ogarniają. Wiadomo, że z ludźmi którzy nie ogarniają, WSZĘDZIE będzie chvjowo

Co do kółek, to tak jak pisałem- kiedyś robiłem i w sumie to byłoby świetne urozmaicenie treningu- np zamiennik na poręcze. Może kiedyś sobie kupię. Na bank angażuje więcej mięśni, bo trudniej utrzymać równowagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak samo kupuje z kumplami ,fajnie tak pooglądać i coś przyjarać,

danio wysyłasz SMsa za 64 grosze i ci dolicza do rachunku CP ,podajesz tam nr karty dekodera

wiem bo za pierwszym razem doładowałem telefon za 4 dychy ,bo myślałem ,że to działa w ten sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
wiem bo za pierwszym razem doładowałem telefon za 4 dychy ,bo myślałem ,że to działa w ten sposób


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
normalnie danio, mam drążek do sufity przykręcony i tam te kółka zamocowane. Wiadomo, muscle upa normalnego nie zrobię ani jakiś zaawansowanych gimnastycznych ewolucji ale wszystko inne jak najbardziej.
chciałem sam zrobić z pcv te kółka, skonczyło się tak, że wydałem z 30zł na rurki i linki a na końcu kupiłem kółka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jak wysoko masz to przykręcone?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium