SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
będzie fail na youtubie z jacem w roli głównej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ziumol
Dobra debata Dziennikarz oczywko bezstronniczy




Trochę Korwin doyebał. Bo jest tak, że jeden na przykład, pełnosprawny lepszy jest w ping ponga niż np od piłki nożnej więc wybiera sobie tą konkurencję i nikt go nie będzie winił za to że nie umie tak dobrze grać w nogę. Jest dobry w tym czym jest. Tak samo gość bez nogi grający o kulach w nogę jest dobry w tym czym jest i na pewnie niejednego pełnosprawnego przeciętnego człowieka by ograł. To że nie będzie lepszy od Messiego to nie znaczy że nie jest sportowcem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
xper
Jac to ty chcesz do drzwi drążek to jaki niby jak nie rozporowy co za różnica


matka wie, że ćpiesz?

DO SUFITU KVRWA a nie jakiś rozporowy. nigdzie nie napisałem, że taki chce, wręcz wyśmiałem takie drążki.
TY zaczałeś pitolić o rozporowym za 20zł z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
przyznać się lepiej kto robi pedalskie podciągania takie bujane, a kto z pełnego zwisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
taki na łancuchu do sufiu?

ja tylko pełne robie ,minmum czołem nad drążek ,szeroko w ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
czołem? Ty chyba ocipiał, toć brodą trzeba co najmniej. A w ogóle zmieniając temat - żem obejrzał na sraczu silva vs weidman - zupełnie inne wrażenia niż na żywca. Weidman go zarżnie w rewanżu jeszcze gorzej cały czas klaunił, tylko bardziej dyskretnie, tak że tylko wnikliwe oko widziało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ehh xper.. na gumie od gaci
coś takiego, tylko z solidniejszym montowaniem w sufit


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
minimum czołem jak doj**ie dużo ciężaru ,brodą nad ale 10-20 kg + w szerokim rozstawie jak na tym filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
lord raV
czołem? Ty chyba ocipiał, toć brodą trzeba co najmniej. A w ogóle zmieniając temat - żem obejrzał na sraczu silva vs weidman - zupełnie inne wrażenia niż na żywca. Weidman go zarżnie w rewanżu jeszcze gorzej cały czas klaunił, tylko bardziej dyskretnie, tak że tylko wnikliwe oko widziało

Zgadzam się, Weidman zatrzyma pas
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium