SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
znacie tego pajaca?


Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
ej ale to o dymaniu i waleniu wódy to żadne żarty tylko autentyki z jeszcze mojego gimnazjum

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
bonus bgc pozdro 600 wejdz na pakol tv i obczaj wywiady z nim

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
kuhwaaaaaaaaaa Bonus rozyebal z pasami w bjj i kalafiorami...umieram :DDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a czym oni się mają denerwować!? mój nauczyciel od WFu taki Stasiu to k***a w wieku ponad 50 lat na siłce sobie w czasie WFu ćwiczyć i ciskał ze 140 na klate z reguły to albo tacy co kawka i na dupie siedzą i gadają z wuefistkami albo tacy amanci co się na dupy dziewczyn patrzą albo i ruchają jakieś - taki jeden wuefista pedał, ale przystojny tzn pedał w sensie zachowania i ubierania się, ale wysportowany +190cm i laski na niego leciały to podobno taką laskę matematyczke 40 letnią bukał i kiedyś jakąś 19stke co uczył j**aniec prawie jak łysy z brazzers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
hahaha walenie wódy w pokoju wuefistów to fakty a zwłaszcza w technikach kumpel do tevhnikum chodził (połączone z zawodówką) to tak j**ało wódą od wuefistów mówił, że szok, nawet nauczyciele, u nas to widziałem, że wuefista tam co nieco wypił, ale tak to nie, ale raz jak praktykant był to k***a myślałem, że j**ne ze śmiechu - wygadał nam się praktykant jak ten Stachu siedział na ławce, bo mieliśmy na polu WF na boisku w noge graliśmy i tak na ławce siedzi naj**any ten +50 letni Stachu, że się nawet nie odzywa a praktykant miał lekcje przeprowadzić i mówi do nas, że się naj**ali tak j**ało wódą i żebyśmy sobie pograli, bo on nie ma siły rozgrzewki przeprowadzić haha k***a najlepiej to wuefista z 30 lat temu jak wóde walili i tam przymykali na to oko wszysycy teraz to można wylecieć - życie jak w raju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ja mam tez luznego goscia z wf-u :) Pozwala mi wychodzic w czasie wf-ow na silke ktore jest z 5-10 min od szkoly i nie musze nic tam zaliczac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U nas byli dwa starsi co gonili wszystkich i obaj żartownisie w ch**, babka po 50 co nie wiem jak ten AWF zrobiła i ten młody paker wyluzowany w k***ę, fajną beemkę ma. Jeszcze żona i dzieci, raz byłem chory i nie ćwiczyłem i było dzień kobiet czy coś i typo mi i jednemu koledze dał kwiaty i kazał jego żonie do skarbówki zanieść
I mi doradzał jakie ćwiczenia robić na dwugłowe ud bo nie mogłem żurawia już robić w domu bo nie miał o co się zaczepić, to mi MC na prostych polecił.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale ten praktykant to był p***ą haha 1 czy 2 lekcja i rozgrzewke przeprowadzał a on okulary nosił i dostał piłką do ręcznej i mu szkiełko j**ło i chyba nawet coś do oka wpadło nie wiem, ale od razu po tym każdy w śmiech jak dostał piłką a on k***a tak do nas "KTÓRY k***A TO ZROBIŁ!?" i takie łży w oczach i głos prawie się popłakał a my w śmiech - idiota myślał, że to specjalnie i poleciał do kibla z tym haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U nas był w podstawówce ciekawy egzemplarz wuefistą. Gościu był zdolnym piłkarzem w ch**, grał w kadrze młodzieżowej i był jednym z najlepszych ale coś sp******ił, nie wiem co ale potem już tylko w okręgówce grał Ale był strasznie zamulony, na lekcjach spał, niesamowicie seplenił, pierwsze parę tygodni nie umiało się go zrozumieć, potem się człowiek przyzwyczajał już, a na lekcjach wysyłał uczniów do sklepu po bułki i gazetę

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium