SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
W 65 szczegolnie gdzie polwa kategori to dzieciaki po 14 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No gościu ogólnie dobrze się nap*****lał od czasu jak zaczął trenować(w gimn. z niego niektórzy cisnęli, że lamus ale się ogarnął) w liceum to strasznie szybko postępy robił, prawie całe miasteczko nasze się go bało tknąć Moim zdaniem mógłby w MMA sporo osiągnąć bo ma zaj**iste warunki i skille też dobre, szybko strasznie się uczył i jest inteligentny w ch** ale jego bardziej interesuje biznes, robi interesy i się uczy

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Gdyby nie maryhuanina w moim zyciu to tez moze cos by ze mnie było :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nigdy nie jest za późno, ja liczę, że jak w końcu zacznę coś poza capo trenować regularnie to za parę miesięcy bym pojechał na jakieś zawody.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja bym chciał w amatorskich jakiś wystartować, we wrocku jakbym dalej mieszkał to bym pewnie startował teraz na almmie. Ale tam to był taki normalny prawdziwy klub, a u mnie to taka prowizorka trochę :D w sensie, że gościu co ma kilka zawodowych walk, z 10+ lat doświadczenia z SW prowadzi treningi i jest nas tam z 10 tylko, ten co prowadzi też trenuje razem z nami to nie zwróci tyle uwagi jak trener co chodzi po sali i poprawia non stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No to na co czekasz, ja na pierwszych zawodach byłem po ok.2,5 miesiąca treningu, i to z przymusu]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Wiem rabittt dlatego p***a ogien i trzeba sie brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No dokładnie, zwłaszcza, że jeszcze młody jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zobaczymy, pogadam z kumplem, może by się też przejechał. wiadomo, że o pudle nie myślę, stykło by mi wygrać jedną walkę i potem w pisde dostać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium