SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To nie ściema to nie żarty, nowy spam już jest otwarty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja bym jeszcze dodał tribala na ryj jak różal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
To chyba z jakiegoś 'tribu' wyznającego kult fallusa ma Rózal.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
my go hejtujemy a on każe nam lizać dupy swoim psom ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
On może polizać mojemu:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a jak nie mieli to dostawali palca w oko, kopa w pisde/jaja i 5 stompów na ryj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558


MOTHERf***ER xDDDDD

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
u mnie w liceum nie można było nosić dresów , krótkich spodenek , i golić głowy na łyso.... i to we mnie uderzało osobiście bo w tamtym czasie chodziłem na 0 ogolony i w dresiku często .. a krótkie spodenki uderzały we wszystkich. Teraz odszedł na emeryturę i jest dyrektorka, która wcześniej była v-c dyrektorem więc ciekawe jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak się czepia o ubiór nauczyciel to się akurat nie dziwię, tym bardziej, że się wie do jakiej szkoły się poszło, przynajmniej od momentu liceum. Ale żeby za brodę się czepiać imo lekka przesada. Jakby nie patrzeć broda jest w naszej kulturze bardzo normalna, niejeden uczony ma konkretną brodę. Wiadomo, nie jak żul jakiś ale jak jest w dobrym stanie to ocb?

Steven krótkie spodenki to akurat jest przyjęte jako bardzo nieelegancki ubiór, u mnie w szkole długo było to niemile widziane, ale moje LO też już na psy schodzi.
Ogólnie to jednak trzeba utrzymywać jakieś wzorce bo chyba każdy tu przyzna że coraz gorzej się na świecie robi pod tym względem.

Jac, Ziomal - dajcie mi pół roku i zobaczymy jak u kogo z wydolnościówką będzie, cieniasy

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Fajnie tak na cycki i dupcie jest popatrzeć zwłaszcza jak się do LO chodziło.. jakby w jakichś mundurkach z XVI wieku miały chodzić to by nie było na co patrzeć albo w jakichś "kufajkach" - rozumiem wygląd pt: "nie iść jak do roboty przy betoniarce w najgorszych rzeczach do szkoły" albo na egzaminy/matury elegancko ale broda/krótki spodenki w ciepły dzień czy inne gówna to nielogiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Złoty środek trzeba znaleźć

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

Następny temat

UFC 164 live!

WHEY premium